Facebook - konwersja

Układ

  • 2084 Report
    2084 Report
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: Watermark
    Kategoria: Obcojęzyczne
    For fans of The Drowned World and World War Z, this ';sobering and scary (and fascinating) novela look at where we're going if we don't quickly get our act together' (Bill McKibben, New York Times bestselling author) regarding climate ...
    81.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 8190 pkt.
    • nowość

    For fans of The Drowned World and World War Z, this ';sobering and scary (and fascinating) novela look at where we're going if we don't quickly get our act together' (Bill McKibben, New York Times bestselling author) regarding climate ...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: Watermark
    Watermark
    Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
    81.90 zł
  • Video Palace: In Search of the Eyeless Man
    Video Palace: In Search of the Eyeless Man
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: Watermark
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A collection of chilling stories from the leading writers in horror and suspense, exploring elusive urban legends.Join Michael Monelo, one of the creators of the Blair Witch Project, and TV writer/director veteran, Nick Braccia, on a journey ...
    108.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 10890 pkt.
    • nowość

    A collection of chilling stories from the leading writers in horror and suspense, exploring elusive urban legends.Join Michael Monelo, one of the creators of the Blair Witch Project, and TV writer/director veteran, Nick Braccia, on a journey ...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: Watermark
    Watermark
    Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
    108.90 zł

Kategorie: