Facebook - konwersja
  • Last Mrs Parrish
    Last Mrs Parrish
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A REESE WITHERSPOON BOOK CLUB PICK!Addictive, dark, thrilling and full of twists! You won't want to miss this mesmerising debut from a fresh new voice in psychological suspense.Perfect for fans of B. A. Paris, Shari Lapena and Liane MoriartyHow ...
    63.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6399 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    63.99 zł