Facebook - konwersja

Układ

  • Wait for Me
    Wait for Me
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Can their love survive a war?A breathtaking WW2 romance for fans of CODE NAME VERITY and BETWEEN SHADES OF GREY.It's 1945, and Lorna Anderson's life on her...
    65.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6590 pkt.

    Can their love survive a war?A breathtaking WW2 romance for fans of CODE NAME VERITY and BETWEEN SHADES OF GREY.It's 1945, and Lorna Anderson's life on her...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    65.90 zł

Kategorie: