Facebook - konwersja

Układ

  • Kill Call (Cooper and Fry Crime Series, Book 9)
    Kill Call (Cooper and Fry Crime Series, Book 9)
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    An atmospheric new thriller for fans of Peter Robinson and Reginald Hill.On a rain-swept Derbyshire moor, hounds from the local foxhunt find the body of a...
    61.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6199 pkt.

    An atmospheric new thriller for fans of Peter Robinson and Reginald Hill.On a rain-swept Derbyshire moor, hounds from the local foxhunt find the body of a...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    61.99 zł

Kategorie: