Facebook - konwersja
  • Dare to Love a Duke (Shady Ladies of London, Book 3)
    Dare to Love a Duke (Shady Ladies of London, Book 3)
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'Delightful banter and delicious passion... simply divine!'Tessa DareA Masked Stranger. A Passionate Encounter. A Chance at Love?The unmissable sexy historical romance for summer. Perfect for fans of Poldark and Vanity Fair. Mills & Boon presents...
    61.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6190 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    61.90 zł