Facebook - konwersja

Helisa - audiobook

Wydawnictwo:
Data wydania:
1 marca 2017
Czas:
17 godz. 36 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
34,90

Helisa - audiobook

Nowa powieść autora bestsellerów „Blackout” i „Zero”. Posłuchaj audiobooka „Helisa”.

Przed Tobą ponad 18 godzin świetnej, mądrej rozrywki. Powieść, jak na dobry thriller przystało, trzyma w napięciu do samego końca. Skłania też do stawiania sobie pytań, w którą stronę zmierza nasza cywilizacja i co nam potencjalnie zagraża?

Marc Elsberg pisał już o blackoucie, który ogarnął Europę, i o niebezpieczeństwach związanych z Siecią. Tym razem austriacki pisarz bierze pod lupę eksperymenty genetyczne. Czy wystarczy zmienić w niewielkim stopniu kod DNA, aby wyleczyć bardzo poważną chorobę genetyczną? Czy jest możliwe tworzenie zupełnie nowych gatunków zwierząt lub roślin? A może istnieje szansa na zaprojektowanie i zamówienie sobie „małego geniusza”?

Za pytaniem o możliwość, kryje się drugie, dotyczące skali. Czy tego typu eksperymenty mogą odbywać się tylko w nielicznych laboratoriach czy staną się działaniem na szeroką skalę, aby przygotować nowy, lepszy świat, w którym będą żyć ludzie o wyższym IQ i odporniejsi na choroby? Myślisz, że w takim świecie znalazłoby się miejsce dla Ciebie?

Wydaje Ci się, ze to kolejna powieść science fiction? A może to, o czym właśnie czytasz, dzieje się już na Twoich oczach?

Przekonaj się, słuchając audiobooka Marca Elsberga, czytanego przez Jakuba Wieczorka.

Kategoria: Sensacja
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-8082-107-1
Rozmiar pliku: 993 MB

BESTSELLERY

Kategorie: