Facebook - konwersja
  • Empik Go W empik go

Zaburzenia u dzieci i młodzieży. Co obciąża nasze dzieci i jak możemy im pomóc - audiobook

Wydawnictwo:
Data wydania:
21 września 2019
Czas:
10 godz. 53 min.
Ebook
39,90 zł
Audiobook
49,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
49,90
LUB

Zaburzenia u dzieci i młodzieży. Co obciąża nasze dzieci i jak możemy im pomóc - audiobook

Naszym dzieciom powodzi się lepiej niż jakiemukolwiek pokoleniu wcześniej, a mimo to ich troski są ogromne. W jaki sposób zmotywować Lenę, która boi się chodzić do szkoły? Jak dotrzeć do agresywnego chłopca, którego nic nie obchodzi? Co robić, kiedy dziecko nie może spać? Albo gdy brat uważa, że jego siostra jest wstrętna? I jak pomóc nastolatkowi, który już nie widzi sensu w swoim życiu?

Znany psychiatra dzieci i młodzieży, profesor Michael Schulte-Markwort, z empatią przedstawia perspektywę dzieci i zrozumiale wyjaśnia, jak kompetentnie i troskliwie towarzyszyć im w życiu. Zwraca się do rodziców, wychowawców, nauczycieli i wszystkich osób mających do czynienia zarówno z najmłodszymi, jak i nastolatkami. Porusza szeroko zakrojone tematy – od zagadnień związanych z korzystaniem z komputerów, przez terapie dzieci po lęk przed rozwodem rodziców, fobie, natręctwa i ataki wściekłości.

Spis treści

Rozdział 1. „Kiedy się wścieknę, czuję się lepiej”. (Agresja)
Rozdział 2. „Muszę poćwiczyć radzenie sobie z lękiem”. (Fobie i lęki)
Rozdział 3. „Moje życie straciło sens”. (Depresja)
Rozdział 4. „Moje ciało mnie nie słucha”. (Tiki)
Rozdział 5. „Ale kupka zostaje w środku!”. (Zaburzenia wydalania)
Rozdział 6. „Nie mogę spać”. (Sen)
Rozdział 7. „Moja siostra jest wstrętna!” (Rodzeństwo)
Rozdział 8. „Nie daję rady”. (Koncentracja)
Rozdział 9. „Po prostu nie lubię się uczyć!” (Specyficzne trudności w uczeniu się)
Rozdział 10. „Inaczej nie mogę!” (Natręctwa)
Rozdział 11. „Wy nic nie rozumiecie!” (Okres dojrzewania)
Rozdział 12. „Nikt mnie nie lubi”. (Mobbing)
Rozdział 13. „Moja mama zawsze robi tyle rabanu”. (Narkotyki)
Rozdział 14. „Mam to pod kontrolą!” (Anoreksja)
Rozdział 15. „Nie mam pojęcia, o co chodzi moim rodzicom!” (Media)
Rozdział 16. „Byłam totalnie zakochana!” (Seksualność)
Rozdział 17. „Moje ciało należy do mnie!” (Samookaleczanie)
Rozdział 18. „Aua!” (Bóle)
Rozdział 19. „Już się wcale nie kochacie?” (Rozwód)
Rozdział 20. „Co z nami będzie?” (Przyszłość)
Rozdział 21. Zamiast podsumowania. (Krajobrazy dziecięcej psychiki)

Kategoria: Psychologiczne
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-65897-90-9
Rozmiar pliku: 598 MB

BESTSELLERY

Kategorie: