Facebook - konwersja

Układ

  • Study in Charlotte
    Study in Charlotte
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    The first book in a witty, suspenseful new trilogy about a brilliant new crime-solving duo: the teen descendants of Sherlock Holmes and John Watson. This clever page-turner will appeal to fans of Maureen Johnson and Ally Carter.Jamie Watson has...
    109.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 10990 pkt.

    The first book in a witty, suspenseful new trilogy about a brilliant new crime-solving duo: the teen descendants of Sherlock Holmes and John Watson. This clever page-turner will appeal to fans of Maureen Johnson and Ally Carter.Jamie Watson has...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    109.90 zł

Kategorie: