Facebook - konwersja

Układ

  • Kicking the Bucket List
    Kicking the Bucket List
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Mum always knows best... The stunning debut for fans of Celia Imrie and Dawn French.Meet the daughters of Iris Parker. Dee; sensitive and big-hearted; Rose uptight and controlled and Fleur the reckless free spirit.At the reading of their mother's...
    54.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 5490 pkt.

    Mum always knows best... The stunning debut for fans of Celia Imrie and Dawn French.Meet the daughters of Iris Parker. Dee; sensitive and big-hearted; Rose uptight and controlled and Fleur the reckless free spirit.At the reading of their mother's...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    54.90 zł

Kategorie: