Facebook - konwersja

Układ

  • Photographer of the Lost
    Photographer of the Lost
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A BBC Radio 2 Book Club Pick Perfect for fans of The Tattooist of Auschwitzand 1917 If someone you loved went missing, would you ever stop searching for them? 1921.The Great War is over and while many survivors have been reunited with their loved...
    78.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 7890 pkt.

    A BBC Radio 2 Book Club Pick Perfect for fans of The Tattooist of Auschwitzand 1917 If someone you loved went missing, would you ever stop searching for them? 1921.The Great War is over and while many survivors have been reunited with their loved...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    78.90 zł

Kategorie: