Facebook - konwersja

Układ

  • Undying: Shades
    Undying: Shades
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    The Undying screams for a sequel (Publishers Weekly)and Ethan Reid delivers, in this riveting follow-up to a thriller that brings a genuinely fresh take to a monstrous mythology (Andrew Pyper, #1 bestselling author of The Demonologist).THE FATE OF...
    79.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 7990 pkt.

    The Undying screams for a sequel (Publishers Weekly)and Ethan Reid delivers, in this riveting follow-up to a thriller that brings a genuinely fresh take to a monstrous mythology (Andrew Pyper, #1 bestselling author of The Demonologist).THE FATE OF...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    79.90 zł
  • Undying
    Undying
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    THEY HAVE COME FROM THE STARSIn this riveting apocalyptic thriller for fans of The Passage and The Walking Dead, a mysterious event plunges Paris into darkness and a young American must lead her friends to safetyand escape the ravenous undying who...
    79.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 7990 pkt.

    THEY HAVE COME FROM THE STARSIn this riveting apocalyptic thriller for fans of The Passage and The Walking Dead, a mysterious event plunges Paris into darkness and a young American must lead her friends to safetyand escape the ravenous undying who...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    79.90 zł

Kategorie: