Facebook - konwersja

Układ

  • Woman Who Took a Chance
    Woman Who Took a Chance
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'Cute, witty and fun!... Relatable and heart-warming. Loved it!' NetGalley Review Meet Jen. Flight attendant. Mum to a grown-up...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    'Cute, witty and fun!... Relatable and heart-warming. Loved it!' NetGalley Review Meet Jen. Flight attendant. Mum to a grown-up...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • Dog Share
    Dog Share
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: Watermark
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'Brilliant and funny... I raced through it at 90 mph and was devastated at the last page and just wanted to go read it all again... Sheer genius... More...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    'Brilliant and funny... I raced through it at 90 mph and was devastated at the last page and just wanted to go read it all again... Sheer genius... More...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: Watermark
    Watermark
    Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
    62.90 zł
  • Mum Who Got Her Life Back
    Mum Who Got Her Life Back
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    The Top 5 laugh-out-loud bestseller. Fiona Gibson is back and funnier than ever! Perfect for fans of Why Mummy Drinks.When her 18-year-old twins leave for...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    The Top 5 laugh-out-loud bestseller. Fiona Gibson is back and funnier than ever! Perfect for fans of Why Mummy Drinks.When her 18-year-old twins leave for...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • When Life Gives You Lemons
    When Life Gives You Lemons
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Curl up with this hilarious, heartwarming read from the Top 5 bestselling author of The Mum Who Got Her Life BackSometimes life can be bittersweet . . ....
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    Curl up with this hilarious, heartwarming read from the Top 5 bestselling author of The Mum Who Got Her Life BackSometimes life can be bittersweet . . ....

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • Mum Who'd Had Enough
    Mum Who'd Had Enough
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    The voice of modern women is back! Perfect for fans of Milly Johnson and Jill Mansell.'More than funny, it's true!' ElleAfter sixteen years of marriage, Nate...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    The voice of modern women is back! Perfect for fans of Milly Johnson and Jill Mansell.'More than funny, it's true!' ElleAfter sixteen years of marriage, Nate...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • Woman Who Met Her Match
    Woman Who Met Her Match
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    From the laugh-out-loud Sunday Times bestselling author of When Life Gives You Lemons and The Mum Who Got Her Life Back. Fiona Gibson is guaranteed to put a...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    From the laugh-out-loud Sunday Times bestselling author of When Life Gives You Lemons and The Mum Who Got Her Life Back. Fiona Gibson is guaranteed to put a...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • Woman Who Upped and Left
    Woman Who Upped and Left
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'I absolutely adored every page... Hilarious! There were moments that made me laugh out loud, they were just so funny!... Wonderful... Smiles and laughs are...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    'I absolutely adored every page... Hilarious! There were moments that made me laugh out loud, they were just so funny!... Wonderful... Smiles and laughs are...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • As Good As It Gets?
    As Good As It Gets?
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A big-hearted, hilarious book for fans of Gill Sims and Jill Mansell - from the Sunday Times bestseller"Midlife crisis? WHAT midlife crisis?!"Charlotte...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    A big-hearted, hilarious book for fans of Gill Sims and Jill Mansell - from the Sunday Times bestseller"Midlife crisis? WHAT midlife crisis?!"Charlotte...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • Take Mum Out
    Take Mum Out
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Laugh-out-loud funny, Fiona's writing deals with the real life cringe-worthy moments we all know so well...Perfect for fans of Jane Costello, Kate Long and...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    Laugh-out-loud funny, Fiona's writing deals with the real life cringe-worthy moments we all know so well...Perfect for fans of Jane Costello, Kate Long and...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł

Kategorie: