Facebook - konwersja

Układ

  • Exquisite Captive
    Exquisite Captive
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    For fans of Laini Taylors Daughter of Smoke and Bone series and Leigh Bardugos Grisha Trilogy comes the first book in the Dark Caravan Cycle, a modern fantasy-adventure trilogy about a gorgeous, fierce eighteen-year-old jinni who is pitted against...
    132.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 13299 pkt.

    For fans of Laini Taylors Daughter of Smoke and Bone series and Leigh Bardugos Grisha Trilogy comes the first book in the Dark Caravan Cycle, a modern fantasy-adventure trilogy about a gorgeous, fierce eighteen-year-old jinni who is pitted against...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    132.99 zł

Kategorie: