Facebook - konwersja

Układ

  • Perfect 10
    Perfect 10
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: Watermark
    Kategoria: Obcojęzyczne
    The author of I Ain't Doin' It and popular comedian Heather Land returns with a collection of laugh-out-loud, hilarious, and unfiltered essays that explore the funny and inspirational moments in everyday lifeperfect for fans of Rachel Hollis's ...
    82.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 8299 pkt.

    The author of I Ain't Doin' It and popular comedian Heather Land returns with a collection of laugh-out-loud, hilarious, and unfiltered essays that explore the funny and inspirational moments in everyday lifeperfect for fans of Rachel Hollis's ...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: Watermark
    Watermark
    Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
    82.99 zł
  • I Ain't Doin' It
    I Ain't Doin' It
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Social media comedian and southern sweetheart Heather Land delivers her hilarious and unfiltered wisdom on the frustrating everyday moments that drive us crazy.Heather Land has something to say about almost everything in lifethe unbelievable,...
    82.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 8299 pkt.

    Social media comedian and southern sweetheart Heather Land delivers her hilarious and unfiltered wisdom on the frustrating everyday moments that drive us crazy.Heather Land has something to say about almost everything in lifethe unbelievable,...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    82.99 zł

Kategorie: