Facebook - konwersja

Układ

  • Secret Remains
    Secret Remains
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A cold-case murder, a grisly discovery, and a viper's nest of resentment, betrayal, and dirty secrets converge in this mystery perfect for fans of Kathy Reichs and Jayne Ann Krentz.It's been twelve years since Sandi Parkman went missing after ...
    107.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 10790 pkt.

    A cold-case murder, a grisly discovery, and a viper's nest of resentment, betrayal, and dirty secrets converge in this mystery perfect for fans of Kathy Reichs and Jayne Ann Krentz.It's been twelve years since Sandi Parkman went missing after ...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    107.90 zł

Kategorie: