Facebook - konwersja
  • Grand Old Time
    Grand Old Time
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'Brilliantly funny, emotional and uplifting' Miranda DickinsonA funny and heartwarming debut for fans of Celia Imrie and Dawn French.Evie Gallagher is regretting her hasty move into a care home. She may be seventy-five and recently widowed, but...
    74.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 7490 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    74.90 zł