Facebook - konwersja
  • Street
    Street
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'Campbell Road was home to the most notorious criminals: thieves, prostitutes, fraudsters - every sort of rogue and vagabond drifted through this slum.'Life was tough ... but so were theyAlice Keiver is a sensitive girl, growing up in one of the...
    40.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 4090 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    40.90 zł
  • Rosieas War
    Rosieas War
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A compelling wartime drama from the author of The Street, perfect for fans of Pam Weaver and Kitty Neale.Rosie Gardiner is having a tough war. Shes had to leave her job as a nude at the Windmill in Soho after a horrific assault which left her...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • East End Angel
    East End Angel
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Two sisters living in Londons tough East End a will Jennifer and Kathy be tough enough to survive?Katherine and Jennifer Finch are like chalk and cheese: Katherine is a midwife, dedicating her life to helping others and Jennifer is a...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • Campbell Road Girls
    Campbell Road Girls
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Gritty and gripping saga set on one of Londons most notorious streets, from the author of The Street and Coronation Day.Shes a good girl in a bad worldaLucy Keiver has come back from service in the country to Londons notorious Campbell Road. Shes...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • Windmill Girls
    Windmill Girls
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A compelling wartime drama from the author of The Street, perfect for fans of Pam Weaver and Kitty Neale.The Windmill Theatre was one of the most famous clubs of the 20th century. Its heyday was during WWII when it famously anever closed and it...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • Coronation Day
    Coronation Day
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A gritty and compelling family drama from the author of The Street. Perfect for fans of Kitty Neale.It's going to be a right old knee's up...The residents of the tough streets around Islington are heartbroken at the death of George the VI but ...
    57.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 5790 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    57.90 zł
  • Family
    Family
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    The follow-up novel to the hugely successful debutTHE STREETIn this dank corner of town, you have to keep your friends close and your enemies closer even if those enemies are your family.Jimmy Wild saunters around the streets of Campbell Road, ...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł