Facebook - konwersja

Układ

  • Daughters of the Resistance
    Daughters of the Resistance
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: Watermark
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A heart-wrenching novel of love, resilience and courage in World War II, from the author of Sisters of War - perfect for readers who loved The Tattooist of Auschwitz and The German Midwife.Ukraine, 1943On a train from Ukraine to Germany, Lisa...
    57.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 5790 pkt.

    A heart-wrenching novel of love, resilience and courage in World War II, from the author of Sisters of War - perfect for readers who loved The Tattooist of Auschwitz and The German Midwife.Ukraine, 1943On a train from Ukraine to Germany, Lisa...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: Watermark
    Watermark
    Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
    57.90 zł
  • Sisters of War
    Sisters of War
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    *The USA Today bestseller!* Can their bond survive under the shadow of occupation?For fans of The Tattooist of Auschwitz and The German Midwife comes this unforgettable tale of love, loss, family, and the power of hope.Kiev, 1941: Watching the Red...
    57.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 5790 pkt.

    *The USA Today bestseller!* Can their bond survive under the shadow of occupation?For fans of The Tattooist of Auschwitz and The German Midwife comes this unforgettable tale of love, loss, family, and the power of hope.Kiev, 1941: Watching the Red...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    57.90 zł

Kategorie: