Facebook - konwersja
  • Fingerprints of Previous Owners
    Fingerprints of Previous Owners
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    This is a soulful and timely novel exploring family histories and community divides, in the vein of Nicole Dennis-Benn's Here Comes the Sun and Monique Roffey's The White Woman on the Green Bicycle.At a Caribbean resort built atop a former slave...
    96.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 9690 pkt.
    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    96.90 zł