Facebook - konwersja

Układ

  • Adequate Yearly Progress
    Adequate Yearly Progress
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A debut novel told with humor, intelligence, and heart, a ';funny but insightful look at teachers in the workplacereminiscent of the TV show The Office but set in an urban high school' (The Washington Post), perfect for fans of Tom Perrotta and...
    92.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 9290 pkt.

    A debut novel told with humor, intelligence, and heart, a ';funny but insightful look at teachers in the workplacereminiscent of the TV show The Office but set in an urban high school' (The Washington Post), perfect for fans of Tom Perrotta and...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    92.90 zł

Kategorie: