Facebook - konwersja
Kompletna dieta ketogeniczna dla każdego. Źródłowy poradnik życia w zgodzie z keto - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Pobierz fragment

Kompletna dieta ketogeniczna dla każdego. Źródłowy poradnik życia w zgodzie z keto - ebook

Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-8168-331-9
Język:
Polski
Data wydania:
3 września 2019
Rozmiar pliku:
7,7 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
39,90
Cena w punktach Virtualo:
3990 pkt.

Kompletna dieta ketogeniczna dla każdego. Źródłowy poradnik życia w zgodzie z keto - opis ebooka

Chociaż dieta ketogeniczna była stosowana w leczeniu padaczki od co najmniej 500 roku p.n.e., społeczność medyczna zaleca ją od 1920 roku. Najczęściej sięgamy po nią z powodu wielu innych dolegliwości, a nie tylko epilepsji. Cieszy się popularnością w ośrodkach onkologicznych, w walce z nerwicą i depresją. Pomaga zarówno zrzucić zbędne kilogramy, jak i uporać się z nawracającymi zawrotami głowy. Jak jednak wdrożyć ją w życie, by jeść nie tylko zdrowo, ale i smacznie? Odpowiedź znajdziesz w tej przełomowej książce. Stanowi ona Twoje uniwersalne źródło umożliwiające wdrożenie zasad diety ketogenicznej i zostania na niej. Znajdziesz plany posiłków, listy zakupów, wsparcie i wiele przepisów na przepyszne dania. Keto nigdy nie było tak proste!

Spis treści

 

Przedmowa

Wstęp

 

CZĘŚĆ PIERWSZA

KETOGENICZNY STYL ŻYCIA

ROZDZIAŁ PIERWSZY Mało węglowodanow, dużo tłuszczow

ROZDZIAŁ DRUGI Keto w pięciu krokach

 

CZĘŚĆ DRUGA

14-DNIOWY PLAN POSIŁKÓW

Tydzień pierwszy – plan posiłkow i lista zakupow

Tydzień drugi – plan posiłkow i lista zakupow

 

CZĘŚĆ TRZECIA

PRZEPISY

ROZDZIAŁ TRZECI Koktajle i śniadania

ROZDZIAŁ CZWARTY Przystawki i przekąski

ROZDZIAŁ PIĄTY Ryby i drób

ROZDZIAŁ SZOSTY Dania mięsne

ROZDZIAŁ SIODMY Dania warzywne i przystawki

ROZDZIAŁ OSMY Desery

ROZDZIAŁ DZIEWIĄTY Podstawowe produkty

Jedzenie poza domem – porady

Parszywa Dwunastka i Czysta Piętnastka

Tabele konwersji jednostek miary

Źrodła

Literatura

BESTSELLERY