Serce wie najlepiej - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Serce wie najlepiej - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-935991-1-0
Język:
Polski
Data wydania:
12 października 2012
Rozmiar pliku:
1,2 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
17,00
Cena w punktach Virtualo:
1700 pkt.

Pełny opis

 

Serce Wie Najlepiej” Urszuli Lemańskiej to  współczesna powieść romantyczna z elementami „duchowych” przeżyć o prostej fabule, zawiera filozoficzne spojrzenie na odwieczne ludzkie pytania: życie i śmierć, wiara i nadzieja, a przede wszystkim przeznaczenie, którym kieruje Miłość…

Wanda, bohaterka książki boryka się z emocjami, które nękają wielu ludzi - strach przed brakiem zrozumienia, odrzuceniem, samotnością. Jednak jej największym problemem jest choroba serca, która nie tylko pozbawia ją szans na posiadanie własnego dziecka, ale również przyczynia się do rozpadu wieloletniego związku.

Bohaterka staje u progu śmierci, od której może uratować ją tylko przeszczep serca. Szansa na nowe życie przychodzi z chwilą gdy dzwoni długo wyczekiwany telefon. Pełna zarówno nadziei jak i obaw jedzie do szpitala, nie spodziewa się jednak, jak wielkie zmiany w jej życiu przyniesie „zamiana” jej chorego serca na „nowe”, którego dawcą jest młoda kobieta, która ginie w wypadku pozostawiając osieroconą córeczkę. Dziewczynka trafia do domu dziecka, gdzie nie może się pogodzić ze stratą matki.

Losy Wandy i samotnego dziecka połączyć może tylko duchowe wołanie Przeznaczenia, wołanie Miłości.

 


Wybrane recenzje:

"Serce wie najlepiej" to piękna i wzruszająca książka opowiadająca o sile miłości w różnych jej postaciach i przejawach, o nadziei, która pozwala przetrwać najcięższe chwile i wierze, dzięki której mamy siłę marzyć i dążyć do urzeczywistnienia najskrytszych pragnień; to także opowieść o przeznaczeniu, które prowadzi nas sobie tylko znanymi ścieżkami, ale zawsze w zgodzie z najgłębszymi, choć nie zawsze uświadomionymi oczekiwaniami.

(...)

Pomimo znacznego ciężaru gatunkowego poruszanych zagadnień książka ma wydźwięk zdecydowanie optymistyczny, dający nadzieję na lepsze jutro i pozwalający wierzyć, że sami możemy poprawić jakość naszego życia.
Serdecznie polecam tę przejmującą, napisaną lekkim piórem lekturę. Dostarczy Wam ona nie tylko pozytywnych emocji, lecz także wywoła spontaniczne, zabarwione metafizyką refleksje umilając kolejny dzień życia.

 

"Serce wie najlepiej" to powieść, która dodaje człowiekowi skrzydeł, napawa optymizmem i każe wierzyć w to, że marzenia się spełniają. Autorka poruszyła w tak krótkiej historii wiele ważnych problemów, z którymi borykają się zwyczajni ludzie.

(...)

Powieść naładowana jest emocjami, wywołuje łzy, by za chwilę pojawił się uśmiech na naszych twarzach. Zdecydowanie napisana jest prostym i zrozumiałym językiem, ale dobitnie trafia do czytelnika, by ten miał mnóstwo kwestii do przemyślenia. "Serce wie najlepiej" napawa ogromnym optymizmem, wiarą i nadzieją na lepsze jutro.

Wśród wakacyjnych lektur nie powinno zabraknąć książek na pierwszy rzut oka lekkich, jednak traktujących o sprawach wielkiej wagi. Taką w moim odczuciu jest pozycja "Serce wie najlepiej", autorstwa Urszuli Lemańskiej. Jest to druga książka z cyklu Po drugiej stronie Tęczy, ukazująca jak ważną wartością w życiu każdego człowieka jest miłość. Pierwszą część tej serii stanowią "Szczury" Radosława Lemańskiego.

 

„Serce wie najlepiej” jest już kolejną pozycją z serii „Po drugiej stronie Tęczy”, która pokazuje, jak przewrotny bywa los i jak wiele niespodzianek skrywa dla nas w zanadrzu życie. Książka Urszuli Lemańskiej otula nas niczym ciepły koc, dając ukojenie i poczucie bezpieczeństwa. Historia przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy stracili nadzieję oraz tych, którzy wszędzie znajdują potwierdzenie swojej wiary w Boga i w to, że nic nie dzieje się bez powodu, a wszystko ma jakiś sens. Wzruszająca w swej prostocie opowieść jest tego najlepszym dowodem.


 

BESTSELLERY