WYRÓŻNIONE: Promocje
KATEGORIA: ebooki
WYRÓŻNIONE: Promocje
KATEGORIA: ebooki
Ebooki

Ebooki to książki w formie elektronicznej. Zawierają tę samą treść, co książka drukowana. Można je odczytać na specjalnie do tego przeznaczonych czytnikach

Ebooki to książki w formie elektronicznej. Zawierają tę samą treść, co książka drukowana. Można je odczytać na specjalnie do tego przeznaczonych czytnikach (np. Kindle, PocketBook) lub na smartfonach, tabletach czy komputerach. Ebooki, w przeciwieństwie do papierowych książek, nie zajmują miejsca, ważą tylko tyle, co urządzenie, na które są wgrane, oraz są dostępne w kilka minut bez wychodzenia z domu.

Dwa najpopularniejsze formaty, w których są dostępne ebooki, to EPUB i MOBI. EPUB to format obsługiwany przez większość czytników (z wyjątkiem Kindle), a także innych urządzeń (za pomocą odpowiednich aplikacji). MOBI to z kolei format dedykowany czytnikom Kindle. Większość ebooków w Virtualo jest dostępna w multiformacie. To znaczy, że kupując ebooka, otrzymujesz wszystkie dostępne formaty w cenie jednego. Na rynku coraz rzadziej pojawiają się ebooki w formacie PDF, ponieważ mają sztywny podział na strony i trudno czyta się je na urządzeniach mobilnych.

    Brak pozycji.