Facebook - konwersja

Układ

  • Paris Apartment
    Paris Apartment
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    *The No.1 New York Times and Sunday Times bestseller*Discover the new murder mystery thriller from the No.1, million-copy bestseller, Lucy Foley'Dazzling'...
    64.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6490 pkt.
    • nowość

    *The No.1 New York Times and Sunday Times bestseller*Discover the new murder mystery thriller from the No.1, million-copy bestseller, Lucy Foley'Dazzling'...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    64.90 zł
  • I Have Something to Tell You
    I Have Something to Tell You
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Don't miss the captivating new book from Sunday Times bestselling author Susan Lewis!High-flying lawyer Jessica Wells has it all. A successful career, loving...
    71.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 7190 pkt.

    Don't miss the captivating new book from Sunday Times bestselling author Susan Lewis!High-flying lawyer Jessica Wells has it all. A successful career, loving...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    71.90 zł
  • Christmas Wishes
    Christmas Wishes
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A sparkling Christmas read from the Sunday Times bestseller - perfect to snuggle up with this winter!Hannah and Nico are meant to be together.But fate is...
    71.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 7190 pkt.

    A sparkling Christmas read from the Sunday Times bestseller - perfect to snuggle up with this winter!Hannah and Nico are meant to be together.But fate is...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    71.90 zł
  • Daughters of the Resistance
    Daughters of the Resistance
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: Watermark
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A heart-wrenching novel of love, resilience and courage in World War II, from the author of Sisters of War - perfect for readers who loved The Tattooist of...
    64.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6490 pkt.

    A heart-wrenching novel of love, resilience and courage in World War II, from the author of Sisters of War - perfect for readers who loved The Tattooist of...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: Watermark
    Watermark
    Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
    64.90 zł
  • Come a Little Closer
    Come a Little Closer
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Brought to you by Penguin. Leah is in love. It should be the happiest summer of her life, but she can't help feeling lonely with Jake's attention divided...
    69.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6990 pkt.

    Brought to you by Penguin. Leah is in love. It should be the happiest summer of her life, but she can't help feeling lonely with Jake's attention divided...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    69.90 zł
  • Post Wall, Post Square
    Post Wall, Post Square
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'A gripping and compelling account.... The peaceful ending of the Cold War between West and East remains one of the greatest achievements of modern...
    154.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 15490 pkt.

    'A gripping and compelling account.... The peaceful ending of the Cold War between West and East remains one of the greatest achievements of modern...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    154.90 zł
  • Sisters of War
    Sisters of War
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    *The USA Today bestseller!* Can their bond survive under the shadow of occupation?For fans of The Tattooist of Auschwitz and The German Midwife comes this...
    71.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 7190 pkt.

    *The USA Today bestseller!* Can their bond survive under the shadow of occupation?For fans of The Tattooist of Auschwitz and The German Midwife comes this...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    71.90 zł
  • Woman of War
    Woman of War
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Mandy Robotham's highly awaited next book, The Secret Messenger, is available for preorder now. For readers of The Tattooist of...
    77.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 7790 pkt.

    Mandy Robotham's highly awaited next book, The Secret Messenger, is available for preorder now. For readers of The Tattooist of...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    77.90 zł

Kategorie: