Wesprzyj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

14 stycznia po raz 26. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze w całej Polsce i w różnych miejscach świata będą zbierać pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Oprócz tradycyjnego wrzucenia pieniążka do puszki akcję można wesprzeć na wiele innych sposobów, np. poprzez licytacje.

My również zaangażowaliśmy się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Przekazaliśmy na aukcje audiobooki CD wydane przez Bibliotekę Akustyczną, która jest częścią Virtualo. Każda płyta jest opatrzona autografem lektora bądź autora. Zachęcamy Was do udziału w licytacjach prowadzonych za pośrednictwem Allegro. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poniżej lista audiobooków, które można wylicytować:

1. Sekretne życie drzew

http://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-sekretne-zycie-drzew-z-autografem-i5674153

Wyjątkowy audiobook „Sekretne życie drzew” z autografem autora – Petera Wohllebena.

Hit wydawniczy! Jeden z najgłośniejszych tytułów ostatnich lat, pozycja obowiązkowa na półkach wszystkich miłośników przyrody.

2. Szamo

http://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-szamo-z-autografem-i5674348

Tylko w ramach aukcji wspierającej WOŚP audiobook „Szamo” z autografem Grzegorza Szamotulskiego, jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy, oraz Tomasza Sobczaka, lektora i aktora znanego m.in. z filmów „Dzień świra” czy „Król życia”.

3. I jak tu nie biegać

http://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-i-jak-tu-nie-biegac-z-autografem-i5682019

Audiobook z autografem Beaty Sadowskiej, znanej dziennikarki radiowej i telewizyjnej oraz autorki książki „I jak tu nie biegać”. Idealny tytuł dla wszystkich, którzy w nowym roku chcą zacząć żyć zdrowiej oraz aktywniej.

 

4. Inwazja

http://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-inwazja-z-autografem-i5682301

Literacka fantazja czy niepokojąca wizja przyszłości? Sensacyjny debiut powieściowy Wojtka Miłoszewskiego. Tylko na aukcji wspierającej WOŚP wyjątkowa wersja audiobooka – z autografem Janusza Chabiora, lektora oraz aktora znanego m.in. z filmów „Wołyń” i „Służby specjalne”.

5. Co to znaczy

http://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-co-to-znaczy-z-autografem-i5682397

Audiobook z autografem autora i lektora – Grzegorza Kasdepke. Idealny prezent dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

6. Emi i tajny klub superdziewczyn

http://aukcje.wosp.org.pl/emi-i-tajny-klub-superdziewczyn-cd-z-autografem-i5682523

Wyjątkowy pakiet sześciu audiobooków dla dzieci w wieku 6+ z autografami autorki – Agnieszki Mielech i lektorki – Joanny Pach-Żbikowskiej.

7. Tarantula, Klops i Herkules

http://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-tarantula-z-autografem-i5682535

Idealny audiobook dla dzieci w wieku 10+. Wersja z autografem Joanny Olech, znanej graficzki i autorki książek dla dzieci i młodzieży.

8. Kwestja krwi

http://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-kwestja-krwi-z-autografem-i5682547

Tylko na tej aukcji! Audiobook „Kwestja krwi” z autografem Marcina Wrońskiego, autora znakomitych kryminałów o komisarzu Zydze Maciejewskim.

9. Czas Herkulesów

http://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-czas-herkulesow-z-autografem-i5682628

Jedyna wersja audiobooka „Czas Herkulesów” z autografem Marcina Wrońskiego, autora znakomitych kryminałów o komisarzu Zydze Maciejewskim, oraz Tomasza Sobczaka, lektora i aktora znanego m.in. z filmów „Dzień świra” czy „Król życia”.

10. Ani słowa prawdy

http://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-ani-slowa-prawdy-z-autografem-i5682799

Wyjątkowa aukcja, w ramach której do wylicytowania jest audiobook „Ani słowa prawdy” z autografem Kazimierza Kaczora, wybitnego autora i lektora.