Facebook - konwersja
 • 2015-10-09

  Laureatką tegorocznej Literackiej Nagrody Nobla została białoruska pisarka Swietłana Aleksijewicz. Komisja noblowska przyznała autorce to prestiżowe wyróżnienia za "polifoniczne pisarstwo - pomnik cierpienia i odwagi w naszych czasach". Tegoroczny wybór spotkał się z szerokim uznaniem wśród czytelników i czytelniczek na całym świecie.

 • 2015-10-09

  Olga Tokarczuk już po raz drugi w swojej karierze została uhonorowana Literacką Nagrodą Nike. Pierwszy raz otrzymała to prestiżowe wyróżnienie w 2008 roku za powieść "Bieguni". Tegoroczną nagrodę otrzymała za monumentalną powieść "Księgi Jakubowe"

 • 2015-10-08

  Ebook „Tron z czaszek” księga II – kolejna część Cyklu Demonicznego Petera V. Bretta  – dostępna już od 16.10. Polecamy całą serię powieści fantasy rozpoczynającą się powieścią „Malowany człowiek”. Przeniesie Was do świata, w którym noc należy do demonów – mordujących każdego, kto po zachodzie słońca znajdzie się poza bezpiecznym kręgiem runicznym.

 • 2015-10-05

  Henning Mankell, autor takich bestsellerów jak "Morderca bez twarzy", "Ręka" czy "Biała lwica" zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek w Goeteborgu. Autor od 2014 r. walczył z rakiem.

 • 2015-10-01

  Najnowsza część sagi „Millennium” z rabatem 50%. Taka okazja tylko dziś! O połowę taniej kupicie też ebooki Camilli Läckberg, Hakana Nessera, Vincenta V. Severskiego czy Stiega Larssona. Chcecie wiedzieć, na jakie ebooki wydawnictwa Czarna Owca warto zwrócić szczególną uwagę? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rekomendacjami.

 • 2015-09-30

  Boris Akunin, Jakub Żulczyk, Oriana Fallaci, Lisa See, Jonas Jonasson, V. C. Andrews, Michał Witkowski, Jerzy Pilch, Magdalena Parys, Diana Gabaldon… To tylko przedsmak tego, co czeka na Was w dzisiejszej promocji. Wszystkie ebooki Świata Książki kupicie 45% taniej. A jako wisienkę na literackim torcie proponujemy Wam „Pod Mocnym Aniołem” za jedyne 9.90 zł.

Kategorie: