Facebook - konwersja
Ciesz się zakupami i wygraj czytnik
Blog - baner - Ciesz się zakupami i wygrywaj czytniki PocketBook

"Radość czytania, radość kupowania". Czym jest radość czytania? Nikomu z Was na pewno nie musimy tego wyjaśniać :). Dlaczego jednak piszemy o radości kupowania? Warto dowiedzieć się więcej!

Pojawienie się nowej odsłony strony Virtualo chcieliśmy świętować wraz z Wami, ponieważ to właśnie dla naszych klientów wciąż udoskonalamy nasz serwis. Z tej okazji czeka nas 5 dni naprawdę atrakcyjnych promocji. Mnóstwo ebooków najlepszych polskich wydawców kupicie o połowę taniej – wśród nich prawdziwe hity wydawnicze i świeżutkie nowości. Mamy nadzieję, że radujecie się na samą myśl :).

Ale to jeszcze nie koniec…

Tym razem nie musicie obawiać się, że znów wydaliście za dużo, bo nie mogliście oprzeć się pokusie. Wręcz przeciwnie - warto kupować wszystkie tytuły, o których marzyliście, bo można na tym zyskać.

Promocje trwają 5 dni – od 30.09 do 4.10. Każdego dnia 3 osoby, które zrobią u nas zakupy za najwyższą kwotę, wygrywają czytniki PocketBook. Codziennie do wygrania będzie 1 czytnik PocketBook Aqua (odporny na wodę i kurz, idealny nad morze lub do wanny) i 2czytniki  PocketBook Touch Lux 3 (wyposażone w najnowszej generacji wyświetlacz E Ink Carta™). Ten, kto danego dnia kupi ebooki za najwyższą kwotę, będzie miał dodatkowy przywilej zdecydowania, który czytnik chce otrzymać. Konkurs dotyczy oczywiście tylko ebooków, które danego dnia są w promocji. Gwarantujemy jednak oferta będzie na tyle bogata, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Wiemy, że kochacie czytać. Wiemy, że lubicie kupować ebooki. Mamy nadzieję, że w tym tygodniu polubicie to jeszcze bardziej. Chcielibyśmy, żebyście pierwsze zakupy na naszej nowej stronie zapamiętali właśnie jako „radość kupowania”. Ciekawi nas, kto z Was już wkrótce otrzyma mail od Virtualo powiadamiający o wygranej. Powodzenia!

 

Kategorie: