Facebook - konwersja

Książkowe binGO, czyli czytelnicze wyzwanie na nowy rok

Blog - baner - Książkowe binGO, czyli czytelnicze wyzwanie na nowy rok

Jeśli Twoim postanowieniem na 2023 rok jest czytać więcej książek lub jesteś wielkim molem książkowym, a do tego lubisz wyzwania, mamy coś idealnego dla Ciebie. Przygotowaliśmy literacką zabawę, która zmotywuje Cię do czytania i pozwoli na poznanie nowych tytułów, autorów i gatunków, a do tego z pewnością zmotywuje Cię do sięgania po kolejne lektury. Mowa oczywiście o binGO – a jeśli nigdy nie spotkałeś/łaś się z taką zabawą, już tłumaczymy, o co w tym wszystkim chodzi.

ZASADY

  • Przez cały rok czytamy książki z kategorii opisanych na planszy, którą znajdziesz poniżej
  • 1 okienko = 1 książka (nie wpisuj jednego tytułu do więcej niż jednej kategorii. Jeśli dana książka pasuje do 2 lub więcej okienek – wybierz jedno z nich)
  • Naszym celem jest binGO – przeczytanie książek pasujących do 5 sąsiadujących ze sobą okienek (w pionie, poziomie lub po skosie) – im więcej binGO uda Ci się skompletować, tym lepiej. Może dasz radę zapełnić całą planszę?
  • Dawaj nam znać o swoich postępach i oznaczaj Empik Go na swoich social mediach – z radością będziemy obserwować, co dobrego czytasz!

PLANSZA

Poniżej prezentujemy planszę z kategoriami. Dobieraj książki do każdego okienka, czytaj i wypełniaj. Na naszym Instagramie oraz w aplikacji znajdziesz również nasze rekomendacje do każdego z okienek. Ale nie bój się eksperymentować, dobierać lektury do swojego gustu lub wręcz przeciwnie – wychodzić ze swojej czytelniczej bańki.

Plansze możesz zapisać i uzupełniać ją na swoim Instagramie, Facebooku, blogu czy w prywatnych notatkach. 😊 Niżej znajdziesz również czarno-białą wersję do druku, gdybyś chciał/a ją wydrukować i wkleić do swojego kalendarza czy planera.

 

Wersję do druku znajdziesz tutaj: JPG

 

Pamiętaj jednak, że binGO to zabawa – przede wszystkim ma dawać Ci radość i satysfakcję. Choć pewnie szybko sam/a się przekonasz, że wykreślanie kolejnych okienek cieszy jak mało co. 😊 Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie, do szperania w ofercie Empik Go w poszukiwaniu kolejnych lektur pasujących do konkretnych kategorii i przede wszystkim do czytania wspaniałych książek, które dadzą Ci ogrom radości.

Nie zapomnij oznaczać nas w social mediach i dawać znać, jak idzie Ci kompletowanie binGO. A w razie pytań – pisz do nas na Instagramie.

Powodzenia! 

  • Największe hity

Kategorie: