Facebook - konwersja
Odkryj nowoczesną stronę czytania z Virtualo i firmą PocketBook
Blog - baner - Odkryj nowoczesną stronę czytania z Virtualo i firmą PocketBook

Smartfon, tablet, laptop... E-booki można czytać na wielu urządzeniach, jednak nic nie daje takiego komfortu, jak czytanie na e-czytniku. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji się o tym przekonać, nie trać czasu i odkryj nowoczesną stronę czytania z Virtualo i firmą PocketBook.

Spółka ta powstała w 2007 r. i od tego momentu zaczęła podbijać europejski rynek urządzeń do mobilnego czytania. W Polsce pierwsze czytniki firmy pojawiły się w 2011 r. Wśród zalet e-czytników firmy PocketBook można wymienić:

·         przyjazną dla wzroku technologię E Ink

·         obsługę nawet 22 formatów plików (w tym najpopularniejszych: EPUB i MOBI)

·         interfejs w języku polskim

·         pre-instalowane słowniki

·         lokalne wsparcie i serwis posprzedażowy

·         szeroką gamę modeli

Jednym z największych hitów sprzedażowych PocketBook jest niewątpliwie model Aqua - czytnik odporny na wodę i kurz. Bez obaw można z niego korzystać nie tylko nad morzem czy w wannie, ale również pod prysznicem. Jest to idealny towarzysz każdej podróży! Jak twierdzi Karina Sękowska, odpowiedzialna za działania PR firmy PocketBook w Polsce: "flagowym modelem firmy jest jednak PocketBook Touch Lux 3. Jest to czytnik wyposażony w najnowszej generacji wyświetlacz E Ink Carta™ o wysokiej rozdzielczości, posiada przednie podświetlenie oraz wbudowane łącze Wi-fi, które m.in. umożliwia synchronizowanie zasobów elektronicznej biblioteczki z kontem Dropbox czy przesyłanie plików między urządzeniami. Czytnik ma pamięć wewnętrzną o pojemności 4 GB, dysponuje gniazdem karty mircoSD, dzięki której zasobność podręcznych półek zwiększy się ośmiokrotnie".

Jeśli nie masz jeszcze czytnika PocketBook, a chciałbyś się przekonać o jego zaletach weź udział w jednym z naszych konkursów, które startują już 30 września (Odkryj nowoczesną stronę czytania lub Radość czytania, radość kupowania) i wygraj czytnik PocketBook Aqua lub PocketBook Touch Lux 3. A jeśli posiadasz już czytnik i chciałbyś móc wysyłać na niego swoje ebooki zajrzyj do naszego działu Pomocy - podpowiemy Ci jak to zrobić!

PocketBook jest sponsorem nagród w akcjach związanych ze startem nowej strony Virtualo.pl.

Kategorie: