Facebook - konwersja
Poznaj autora: Anna Wolf
Blog - baner - Poznaj autora: Anna Wolf

Zadebiutowała w 2020 roku książką Serce gangstera”, którą niemal natychmiast podbiła listy bestsellerów w Polsce. Anna Wolf, bo o niej mowa, mama dwóch dorosłych córek i właścicielka uroczego cocker spaniela, w marcu będzie świętowała premierę swojej ósmej powieści „Blade” – pierwszego tomu serii Storm Riders MC.

Jej przygoda z pisaniem zaczęła się na platformie Wattpad, gdzie publikowała pisane przez siebie powieści. Czy myślała, że kiedyś jej historie trafią do tak szerokiego grona odbiorców? Jak sama mówi, nie spodziewała się, że „Serce gangstera” osiągnie taki sukces. Niemniej jednak tak właśnie się stało, a jej nazwisko znalazło się wśród najbardziej rozpoznawalnych autorek powieści z gatunku romans w Polsce.

Najpierw była mafia

Serce gangsteraCzytelniczki kojarzą autorkę przede wszystkim z serii Gangsterzy, która obecnie liczy już cztery tomy i nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak autorka udowodniła, że posiada również inne pisarskie odsłony. Chociażby świąteczną historią Zimowe serca, którą można zaliczyć do grona powieści obyczajowych, czy Nie zostawię cięekscytującym romansem biurowym. Z kolei powieść Love-Hate, Hate-Love została okrzyknięta przez czytelniczki książką niezwykle piękną i wzruszającą, pokazując tym samym wrażliwą naturę Anny Wolf.

Wszechstronność autorki wynika poniekąd z jej charakteru. Na swoim profilu zjednała sobie grono wiernych obserwatorów, gdyż jest osobą autentyczną, z dużym poczuciem humoru i dystansem do ludzi i świata. To sprawia, że czytelniczki utożsamiają się z nią i jeszcze chętniej sięgają po kolejne historie, jakie wychodzą spod jej ręki.

– Nie wyobrażam sobie, żebym pisała książki tylko w jednym temacie. Jakież to byłoby nudne – mówi autorka.

Pojawia się zatem pytanie, czy sama autorka ma swoją ulubioną historię?

– Owszem mam, ale nie są to moi gangsterzy. To zupełnie inna historia, która może za jakiś czas pojawi się w wersji papierowej – odpowiada.

Teraz czas na bikerów!

Już 24 marca 2021 będzie miała premierę najnowsza powieść Anny WolfBlade”. Ta książka jest już jej kolejną odsłoną. Tym razem autorka zaprasza czytelników do świata niebezpiecznych bikerów z klubu motocyklowego. Znając autorkę, będzie się działo! A czego dokładnie możemy się spodziewać?

– Książki innej niż dotychczas. Wciąż jednak z pazurem, ale jednocześnie z większym zabarwieniem erotycznym. Będzie to romans połączony z erotyką.

Kiedy nie pisze to…

W wolnych chwilach Anna Wolf piecze ciasta, a także poświęca się innej pasji, jaką jest robienie biżuterii z koralików. Kiedy jest taka możliwość, wtedy z przyjemnością podróżuje. Lubi poznawać nowe miejsca i spędzać aktywnie czas. I oczywiście sięgać po książki, które przenoszą ją do innej rzeczywistości.

A o czym marzy Anna Wolf?

– O wielu rzeczach. Aktualnie o urlopie, ponieważ od dwóch lat go nie miałam.

 

Odwiedź profil autorki na Facebooku https://www.facebook.com/anwollf.  

Kategorie: