Facebook - konwersja

Spektakularne zwycięstwo czy wielka porażka? Daj się wciągnąć Głębi!

Blog - baner - Spektakularne zwycięstwo czy wielka porażka? Daj się wciągnąć Głębi!

Bestsellerowa space opera Marcina Podlewskiego doczekała się finału. Ebook Głębia. Bezkres rozwiązuje wszystkie wątki postapokaliptycznej tetralogii. Autor z pietyzmem odwzorował kosmos, Drogę Mleczną i usytuowanie poszczególnych gromad gwiazd, tworząc fascynującą scenerię dla powieści. Dodał do tego wartką akcję, wyrazistych bohaterów i niezwalniające tempo. Cykl Głębia to zatem więcej niż zwykłe science fiction. Zaciekawieni?

Witajcie w Wypalonej Galaktyce. Droga Mleczna przed wieloma laty została doszczętnie wypalona przez liczne wojny, które toczyły się na jej terytorium. Nieliczne układy, które cudem przetrwały pożogę, są zamieszkiwane przez ludzi. Zgrozę sieją tu inteligentne Maszyny, a wszechobecna nibyprzestrzeń wzbudza strach i poczucie zagubienia. Oto rzeczywistość Głębi.

W tej zniewalającej przestrzeni żyje Myrton Grunwald, który stracił swój statek i załogę. Zrobi jednak wszystko, by móc ponownie wyruszyć do gwiazd. Okazuje się jednak, że nie wszystko jest tak proste, jak się wydaje: nowy statek Myrtona jest owiany złą sławą, a jego nowa załoga skrywa mroczne tajemnice…

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Marcina Podlewskiego, a jesteście zaciekawieni wykreowanym przez niego światem i snutą przez niego niezwykłą historią, sięgnijcie po pierwszego z serii ebooka Głębia. Skokowiec. A tym, którzy są fanami cyklu, polecamy jego finałową część – Głębia. Bezkres, w którym bohaterowie Wypalonej Galaktyki będą musieli zmierzyć się z siejącym spustoszeniem Bladym Królem. Jak zakończy się to starcie? Przekonajcie się sami!

 

Kosmos zasiedlony przez różne cywilizacje, konflikty zbrojne na skalę galaktyczną, technologie i kultury zmieniające rasę ludzką w odmienne gatunki, tajemnice z przeszłości i zagrożenia dopiero nadchodzące, bohaterzy zaplątani w intrygi władzy i pieniądza, oryginalne pomysły scenograficzne i naukowe. Tym powinna być dobra space opera. I cieszę się, że polscy autorzy znowu piszą dobre space opery, takie jak cykl Głębia Marcina Podlewskiego. Polecam!

Tomasz Kołodziejczak

 

Źródło: materiały wydawcy (Fabryka Słów)

Kategorie: