Powiadomienia od Virtualo – pozostań z nami w kontakcie!

Uruchomiliśmy właśnie wyjątkową opcję dla naszych klientów. Dzięki unikalnym powiadomieniom będziesz na bieżąco informowany o najlepszych promocjach i konkursach, a także otrzymasz kody rabatowe! Wszystko za pośrednictwem twojej przeglądarki.

Jeśli chcesz być z nami w kontakcie i jako pierwszy dostawać informacje o najlepszych akcjach promocyjnych, a także zyskać kody rabatowe na zakupy w naszym sklepie, zaakceptuj powiadomienia od Virtualo w swojej przeglądarce. To wyjątkowa opcja dla wszystkich, którzy odwiedzili naszą stronę – tym bardziej, że kody rabatowe, które otrzymasz, łączą się z innymi promocjami.

Powiadomienia są subtelne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Z łatwością można je włączyć i wyłączyć – w każdej chwili. Poniżej podpowiadamy, jak to zrobić.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o najlepszych promocjach, wystarczy, że na banerze powitalnym klikniesz przycisk Zezwalaj. Pamiętaj, że w ustawieniach twojej przeglądarki musi być wyłączona opcja blokowania: nie zezwalaj lub nie przeszkadzać – inaczej powiadomienia nie będą się pojawiały. Często blokowanie powiadomień jest domyślnym ustawieniem przeglądarki. Można to zmienić w prosty sposób.

Jak włączyć zgodę na pojawianie się powiadomień w twojej przeglądarce?

Chrome

Ustawienia -> Zaawansowane -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Ustawienia treści -> Powiadomienia -> Zezwalaj
Jeśli w opcjach powiadomień jest zaznaczone Pytaj przed wysłaniem (zalecane), wówczas trzeba dodać powiadomienia od Virtualo do grupy Zezwalaj.

Firefox

Opcje -> Treść -> Powiadomienia -> odznacz Nie przeszkadzać

Safari

Preferencje -> zakładka Powiadomienia -> zaznacz Pozwalaj witrynom na pytanie o pozwolenie wysyłania powiadomień „push”

Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania powiadomień o najlepszych promocjach od Virtualo. Wystarczy zmienić ustawienia w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz ponownie zapisać się na nasze powiadomienia! Zarówno wypis, jak i zapis nic nie kosztuje.

Jak wyłączyć powiadomienia w przeglądarce?

Chrome
Ustawienia -> Zaawansowane -> Prywatność i bezpieczeństwo -> Ustawienia treści -> Powiadomienia -> Zablokowane

Firefox
Opcje -> Treść -> Powiadomienia -> zaznacz Nie przeszkadzać

Safari

Preferencje -> zakładka Powiadomienia -> zaznacz odrzuć przy danym powiadomieniu