Blog
 • 2018-07-11

  Niektórzy z Was już szczęśliwie rozpoczęli urlop, inni zaś z pewnością go planują. To idealna okazja, by nadrobić czytelnicze zaległości! Wśród bestsellerów minionego miesiąca, czyli czerwcowych książek-petard, nie mogło zabraknąć takich nazwisk, jak: Katarzyna Bonda, Olga Tokarczuk, Katarzyna Nosowska, Katarzyna Berenika Miszczuk czy Wojciech Chmielarz. Oto ebooki i audiobooki, które rozgrzewały Was w słoneczne czerwcowe dni!

 • 2018-07-05

  Archeolog, naukowiec, pisarka, nałogowa czytelniczka, fanka ebooków i współautorka bloga. Emanuje pozytywną energią i poczuciem humoru. Do napisania książki przygotowuje się jak naukowiec. Marta Guzowska w rozmowie z Virtualo opowiedziała o swojej pracy archeologicznej, o pisarskich inspiracjach, o tym, co najbardziej lubi w swoich bohaterach, a także o tym, jak to się stało, że w jednej z powieści uśmierciła… swoich przyjaciół.

 • 2018-07-02

  Dobra lektura to jeden z gwarantów udanego wakacyjnego wypoczynku, prawda? Virtualo zadba, by książki nie skończyły się Wam przed końcem urlopu! Oprócz bestsellerowych thrillerów i kryminałów, docenianej literatury pięknej, wciągających powieści obyczajowych i fantastycznej fantastyki w atrakcyjnych cenach będziemy mieć dla Was także kilka gorących premier! Zobaczcie, co ciekawego czeka na Was w lipcu.

 • 2018-06-26

  Ponad 60 tysięcy tytułów od 800 wydawców w ofercie. Nam samym trudno w to uwierzyć, ale Virtualo istnieje na rynku już od 11 lat i prężnie się rozwija! Może urodziny nie są okrągłe, ale taki wynik trzeba świętować 😊 Z tej okazji (oprócz tego, że zebrało nam się na wspominki) przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji! Zobaczcie sami 😊

 • 2018-06-21

  Mija właśnie 25 lat od ukazania się w Polsce kultowego poradnika samodoskonalenia. Zawarte w nim przez Dale’a Carnegie’ego rady czytają i wprowadzają w życie kolejne pokolenia. Choć od wydania oryginału minęło już ponad 80 lat, a świat zmienił się nie do poznania, filozofia życiowa Carnegie’ego wciąż pozostaje aktualna i pomaga ludziom z całego świata osiągnąć sukces i szczęście.

 • 2018-06-07

  Doktor literatury, doświadczony wydawca kryminałów, a wreszcie… bestsellerowy pisarz! A.J. Finn, autor ebooka Kobieta w oknie, opowiada Virtualo o swojej recepcie na sukces, o tajnikach rynku wydawniczego, a także o własnych życiowych doświadczeniach, które znalazły odzwierciedlenie w jego debiutanckiej powieści.