Facebook - konwersja

Czas na świąteczną atmosferę

Blog - baner - Czas na świąteczną atmosferę

Zakupy, pakowanie prezentów, sprzątanie, strojenie choinki... Uff... Święta to piękny czas, ale chyba każdy z nas potrzebuje wtedy też chwili wytchnienia. A co relaksuje lepiej od dobrej książki, i to jeszcze w świątecznym klimacie? Zobaczcie nasze zestawienie nowości, które skutecznie wprawią Was w bożonarodzeniowy nastrój!

Miłość na Święta - Christina Lauren

Miłość na ŚwiętaPrzytulna chatka w Utah, Boże Narodzenie w otoczeniu najbliższych - czy coś może pójść nie tak? Jedno pospiesznie rzucone, nieprzemyślane życzenie i Maelyn Jones, która mieszka z mamą, nienawidzi swojej pracy i właśnie popełniła wielki błąd natury sercowej, wpada w pętlę czasu. Jej Święta w małej chatce w górach nigdy się nie kończą... Czy uda jej się znaleźć w sobie odwagę, by coś zmienić i wyzwolić się z nieprawdopodobnej pętli czasu?

Miłość na Święta to nowość od duetu niezwykle popularnych amerykańskich autorek - Christiny Hobbs oraz Lauren Billings - piszących pod wspólnym pseudonimem. Tym razem zgotowały czytelnikom niezwykle uroczą, pełną ciepła świąteczną opowieść z uniwersalnym przesłaniem: Uważaj, co sobie życzysz.

Złoty płatek śniegu - Krystyna Mirek

Złoty płatek śnieguTo już świąteczna tradycja - nowa książka Krystyny Mirek na Boże Narodzenie. Autorka i w tym roku serwuje nam niesamowicie urokliwą, pachnącą piernikami i mandarynkami opowieść o miłości w tym najpiękniejszym okresie roku. Mamy tutaj zakochaną nastolatkę, charyzmatycznego dyrektora szkoły, który za wszelką cenę nie chce się zakochać, przyjaciół z dzieciństwa, między którymi zawsze było coś więcej... 

Złoty płatek śniegu zaserwuje Wam uczuciowy rollecoaster i rozgrzeje nawet te najbardziej skostniałe, grinchowe serducha. I nie jest ważne, czy gustujecie w takim gatunku książek. To jak ze świątecznym filmem - czasami taką opowieść po prostu trzeba przeczytać, by poczuć prawdziwą magię Świąt!

Święta w Port Moody - Ewelina Nawara, Małgorzata Falkowska

Święta w Port MoodyAbigail Sharpe to młoda dziennikarka o krok od wymarzonego awansu. Jednak życie stawia ją w nowej, niezbyt komfortowej dla samej zainteresowanej sytuacji. Dziewczyna będzie musiała zająć się chorym dziadkiem i wrócić w rodzinne strony. Jednak nie będzie to podróż sentymentalna - Abigail nie była w domu ponad 10 lat, a wszystko to przez bolesne rozstanie z ukochanym.

W mieście spotyka swoją dawną miłość. Czy nieporozumienia z przeszłości zostaną wyjaśnione? Czy Abi zdoła oprzeć się magnetyzmowi Logana? Oboje czują się skrzywdzeni przez siebie nawzajem, ale czy fascynacja, tęsknota i pożądanie wezmą górę nad zdrowym rozsądkiem? Czy wreszcie dowiedzą się, kto tak naprawdę stoi za ich rozstaniem? Zobaczcie, co wyniknie ze Świąt w Port Moody.

Drzewko szczęścia - Magdalena Witkiewicz

Drzewko szczęścia Seniorka rodu do szczęścia potrzebuje tylko... herbu. Nie, to nie jest żadna fanaberia, a niezwykle sprytny sposób, żeby scalić na nowo rodzinne relacje. Bo Kornelia, nasza seniorka, widzi wszystko, co rodzina próbuje ukryć. I nie chce pozostać bierna.

Herb jest tylko pretekstem. Najważniejsze jest to, by scalić na nowo nieco rozsypującą się rodzinę. Bo to w rodzinie tak naprawdę jest siła. A resztę da się załatwić, także tytuł szlachecki...

Co wyniknie z tej zawikłanej, ale niezwykle uroczej intrygi? Czy Kornelia osiągnie swój cel? Tego dowiecie się z Drzewka szczęścia, najnowszej powieści Magdaleny Witkiewicz. Od siebie możemy tylko dodać, że autorka jest specjalistką od szczęśliwych książkowych zakończeń :)

  • Bestsellery Virtualo.pl

Kategorie: