Blog
 • 2018-03-29

  Dla jednych prostak, szowinista i ignorant, bogaty biznesmen, który bawi się w politykę, nieobliczalny szaleniec. Dla drugich wzór cnót obywatelskich, światopoglądowy autorytet i jedyny odważny, który odda Amerykę w ręce prawdziwych Amerykanów. Bez względu na to, co się o nim mówi, jedno jest pewne – jeszcze żadne zwycięstwo w wyborach nie zaskoczyło świata tak, jak wybór Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych. O zakulisowych rozgrywkach w trakcie trwania kampanii, o sekretach prezydenckiej administracji i wreszcie – o samym Trumpie - postanowił opowiedzieć Michael Wolff. Czy jego głośna książka podważy wizerunek Trumpa na tyle, by zainicjować procedurę impeachmentu?

 • 2018-03-06

  Emocje po tegorocznych Oscarach jeszcze nie opadły. Werdykt Akademii – szczególnie, jeśli chodzi o statuetkę w kategorii najlepszy film – jak co roku budzi kontrowersje i prowokuje dyskusje. Nie inaczej było w tym roku – wokół zwycięstwa Kształtu wody Guillerma del Toro pojawiło się wiele głosów krytyki. Oprócz obejrzenia filmu i wyrobienia sobie własnego zdania warto również sięgnąć po książki, które stały się podstawą oscarowych superprodukcji.

 • 2018-02-27

  Jej historia dla wielu może być inspiracją. B.A. Paris udowadnia, że zawsze jest dobry moment na to, by pójść za marzeniem. Jak sama twierdzi, urodziła się, by być pisarką. I tak się stało. W rozmowie z Virtualo autorka bestsellera Za zamkniętymi drzwiami opowiada o swoich pisarskich początkach, o sukcesie, którego się nie spodziewała, a także o planach na przyszłość.

 • 2018-02-14

  Książka, która trafia w punkt. Przemoc, bieda, nałogi i brak perspektyw. Czy w najwspanialszym kraju świata może dziać się aż tak źle? Autor odpowiada na to pytanie jednoznacznie, udowadniając, że problemy współczesnego świata nie omijają nikogo. Elegią dla bidoków J.D. Vance sprawił, że wyidealizowany obraz Ameryki w mgnieniu oka pękł niczym bańka mydlana.

 • 2018-02-06

  Jakie ebooki i audiobooki towarzyszyły Wam w długie styczniowe wieczory? Przez które tytuły zasypialiście do pracy? W towarzystwie których lektur spędzaliście weekendy? Lista styczniowych bestsellerów nikogo nie zaskoczy. Znajdziecie na niej takie nazwiska, jak Coben, Miłoszewski, Mróz, Brown, Zafon, Lackberg czy Wicha. Sprawdźcie, czy jesteście na bieżąco z najgorętszymi tytułami tej zimy!

 • 2018-01-31

  Wiosny póki co na horyzoncie nie widać. Na wszystkich nałogowych czytelników czeka za to wiele gorących premier! A wśród nich takie nazwiska, jak: B.A. Paris, James Rollins, Lauren Weisberger czy Olga Rudnicka. Z premierowych powieści dowiecie się, dlaczego diabeł nie ubiera się już u Prady, czemu Donald Trump wygrał wybory, a także na co uważać podczas kupowania nieruchomości. Zobaczcie sami!