Virtualne Targi Książki. Świętuj z nami!

Już 25 października 2018 r. ruszają 22. Targi Książki z Krakowie. To jedna z dwóch największych w Polsce imprez dla miłośników czytania. Podczas tegorocznej edycji czekać na Was będzie 615 wystawców, ponad 700 autorów i targowe rabaty. Dla wszystkich, którzy nie mogą pojawić się w tym terminie w Krakowie, przygotowaliśmy cykl wyjątkowych promocji na ebooki i audiobooki.

W Virtualo w dzień targowy takie słyszy się rozmowy: „Czy promocja już ruszyła? Czy klientów ucieszyła?”.  W związku ze zbliżającym się świętem czytelników przygotowaliśmy dla Was moc okazji. 4 dni targów, 4 wydawnictwa i setki tytułów w promocji. To szansa, by nadrobić czytelnicze zaległości i nabyć bestsellerowe ebooki w obniżonych cenach. Oto nasz targowy rozkład jazdy!

25 października: Czarna Owca -50%

W ofercie wydawnictwa znajdziecie np. cykl Poldark, bestsellerowy ebook psychologiczny Człowiek w poszukiwaniu sensu Viktora E. Frankla czy nowość Dobre miasto Mariusza Zielkego. W specjalnej cenie 9,90 zł doceniana przez czytelników powieść szpiegowska Zamęt Vincenta V. Severskiego.

26 października: Albatros  do -50%

Wydawnictwo, które serwuje Wam same hity. W obniżonej cenie znajdziecie m.in. takie bestsellery, jak: Nie odpuszczaj Harlana Cobena, Apartament w Paryżu Guillaume Musso czy nowość Z każdym oddechem Nicholasa Sparksa. W cenie 9,90 zł wciągający thriller Na skraju załamania B.A. Paris.

27 października: Grupa Wydawnicza Foksal -50%

Z oferty GWF polecamy Waszej uwadze m.in. thriller Lissy autora Istoty zła, oba tomy Naszej wojny, a dla fanów fantastyki – Pierwsze słowo Marty Kisiel. Z kolei w cenie 9,90 zł bestsellerowy Patrick Melrose. W promocji znajdziecie także audiobooki - cała ofderta Biblioteki Akustycznej -50%.

28 października: Marginesy do -50%

Ostatni dzień targów i kolejna wyjątkowa akcja promocyjna. W promocyjnej cenie będziecie mogli kupić prawdziwe bestsellery: Tatuażystę z Auschwitz, Wandę o słynnej polskiej himalaistce czy nowość Służące do wszystkiego o życiu niższych klas społecznych w początkach XX wieku. Za 9,90 zł Żmijowisko Wojciecha Chmielarza!

To jak, widzimy się na virtualo.pl? 😊