My jesteśmy zakochani. A Ty?
Konkurs walentynkowy. Wygraj czytnik Kindle. Kup prezent na walentynki.

Czy zamiast dojeżdżać do pracy samochodem wybieracie komunikację miejską, żeby wygospodarować dodatkowy czas na czytanie? Czy mimo zaleceń dietetyków, żeby podczas jedzenia koncentrować się na przeżuwaniu, nie możecie sobie odmówić tych paru dodatkowych chwil z lekturą? Czy w sobotę wieczorem rezygnujecie z wyjścia na imprezę, bo przecież zapowiada się taki piękny wieczór z dobrym kryminałem? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedzieliście TAK, to znaczy, że podobnie jak my kochacie czytać. Jesteście już więc o krok od wygrania atrakcyjnych nagród :).

Miłość do książek celebrujemy każdego dnia. Do wszystkich książek – elektronicznych, do słuchania i drukowanych. Bo w Virtualo po prostu kochamy czytać! I kochamy otaczać się ludźmi, którzy podzielają naszą pasję. Dlatego w tym roku walentynki świętujemy razem z innymi zakochanymi… w czytaniu. Krótko mówiąc, właśnie z Wami! Bo wierzymy, że tacy właśnie jesteście ;).

Z okazji walentynek zorganizowaliśmy dla Was konkurs fotograficzny, w którym do wygrania są: czytnik Kindle Paperwhite 3, iPod Shuffle i okładka do Kindle marki Klever Case z „Alicją w Krainie Czarów”. Co trzeba zrobić, żeby zdobyć jedną z nich?

Zaczynacie od zrobienia zdjęcia pokazującego, jak bardzo kochacie czytać. Następnie publikujecie je na Instagramie (TUTAJ). Dorzucacie hashtagi: #zakochanizaczytani i #virtualo oraz oznaczacie na zdjęciu virtualo.pl. Macie czas do 14 lutego, do końca dnia. Link do regulaminu znajdziecie na naszej stronie konkursowej: TUTAJ. Zachęcamy do udziału. Puśćcie wodze fantazji i zaskoczcie nas pomysłami.

Skoro już przy walentynkach jesteśmy, podpowiadamy Wam, jak w nietypowy sposób okazać uczucia. Zamiast wysyłać tradycyjną walentynkę wyznajcie to, co czujecie, językiem literatury! Zastanawiacie się nad bardziej wyszukaną metodą złożenia życzeń na walentynki niż tradycyjne wierszyki walentynkowe? Możecie podarować ukochanej osobie ebooka lub audiobooka, który najlepiej opowie o tym, co do niej czujecie. Podejrzewamy, że taki oryginalny prezent na walentynki zrobi wrażenie na kimś, kto jest bliski Waszemu sercu. Jeśli chcecie poznać szczegóły, jak skorzystać z opcji Na prezent, kilknijcie TUTAJ.

W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo ebooków w promocyjnych cenach, więc macie w czym wybierać. Sprawdźcie również, jakie ebooki znajdują się w naszej kategorii erotyka i romanse. Znajdziecie tu bestsellery i nowości, w których miłość opisana jest na wiele różnych sposobów.
Prezent dla żony, dla dziewczyny, dla chłopaka, dla męża? Ebook lub audiobook zawsze się sprawdzi. Język literatury jest tak uniwersalny, że niezależnie od tego, kogo i jak kochacie, na pewno znajdziecie książkę, która pięknie o tym opowiada.