Facebook - konwersja

Romanse, które rozgrzeją i poruszą serca – przegląd nowości od Virtualo

Blog - baner - Romanse, które rozgrzeją i poruszą serca – przegląd nowości od Virtualo

Romanse to doskonałe książki nie tylko na okazje typu walentynki czy Dzień Kobiet. Literaturę tę można czytać przez cały rok. Na rynku wydawniczym nieustannie pojawiają się nowości od kultowych autorów e-booków romantycznych, a także od mniej znanych, niszowych twórców. Oto najnowsze powieści o miłości, które rozgrzeją Wasze serca i przysporzą wypieków na twarzy.

Miłość w prezencie – Katarzyna Grabowska, Joanna Jax i inni

Miłość w prezencieMiłość w prezencie to tytuł antologii dziewięciu opowiadań autorstwa znakomitych polskich pisarek romansów i powieści obyczajowych. Miłośnicy twórczości Katarzyny Grabowskiej będą zadowoleni, gdyż stworzyła ona opowiadanie nawiązujące do popularnej serii Wszystkie nasze chwile. Joanna Jax napisała z kolei wyjątkowo wzruszające opowiadanie o trudnej miłości. Ewelina Nawara postanowiła zabrać czytelników w świat gangsterskich porachunków, w którym miłość potrafi skruszyć nawet najbardziej skamieniałe serce.

Miłość w prezencie to e-book, w którym każdy czytelnik znajdzie romantyczną opowieść dla siebie. Autorki opowiedziały w swoich krótkich formach o pikantnych historiach, złamanych sercach, a także ciepłej oraz utraconej miłości. Nie brakuje również wątków o uskrzydlającej i jednocześnie niszczącej sile tego uczucia.

Śniadanie z Arsenem – Agnieszka Lingas-Łoniewska

Śniadanie z ArsenemŚniadanie z Arsenem to powieść romantyczna Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, która nie tylko poruszy czytelnicze serca, ale również wywoła uśmiech na twarzy. Autorka często okrasza swe powieści humorystycznymi wątkami i tworzy zabawne dialogi. Między innymi dzięki temu jej historie są tak wciągające. Śniadanie z Arsenem stanowi 3 tom cyklu Kolacja z Tiffanym.

W serii występują przede wszystkim trzy bohaterki: Natalia, Eliza i Lina. Każda z nich jest główną postacią w danym tomie. W trzeciej części skupiamy się na miłosnych niuansach dotyczących życia Liny. Jednak w historii pojawiają się również Eliza i Natalia. Dziewczyny tworzą wybuchowe trio, które zawsze pakuje się w kłopoty. Tym razem nie będzie to trudne, gdyż na drodze Liny pojawi się przystojny i utalentowany złodziej, Chris – jej dawna miłość.

Miłość to sprawa dla szefa – April Dawson

Miłość to sprawa dla szefaMiłość to sprawa dla szefa April Dawson jest doskonałą powieścią dla osób, które lubią historie na jeden wieczór. Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Skomplikowani bohaterowie są tak barwni, że niewiarygodna historia w ich przypadku jak najbardziej ma prawo się wydarzyć. Główną bohaterką jest Emma – korzystający z życia lekkoduch.

Po całonocnej imprezie budzi się w łóżku obcego faceta. Rankiem bez większego namysłu szybko go opuszcza, by nie spóźnić się do nowej pracy. Niestety po drodze zalicza stłuczkę. Gdy w końcu udaje się jej dotrzeć do biura, czeka na nią nie lada zaskoczenie. Okazuje się, że mężczyzna, obok którego się obudziła, i ten, z którym miała stłuczkę, to Liam i Sean – synowie jej szefa.

Słowo gangstera – Katarzyna Mak

Słowo gangsteraSzukasz połączenia romansu, erotyki, humoru i wątku mafijnego? Sięgnij po Słowo gangstera autorstwa Katarzyny Mak. To trzecia część historii Eleny i Marcella, która zaczęła się w Kaprysie Gangstera. Wówczas Elena Mokrzycka była niewyróżniającą się z tłumu, poukładaną i zaręczoną dziewczyną. Do momentu, gdy na jej drodze stanął Macello Castello – niebezpieczny mężczyzna, żyjący w luksusie. Wtedy życie głównej bohaterki wywraca się do góry nogami. W trzeciej części skomplikowany związek rozpada się, a silna wola obojga zostaje wystawiona na próbę. Czy będą w stanie bez siebie żyć? Co zrobią kochankowie, gdy po latach rozłąki znów się spotkają?

365 dni Grażynki – Michał Biarda

365 dni GrażynkiMichał Biarda to twórca oryginalnych powieści, okraszonych sporą dawką humoru. Jedną z jego najgłośniejszych książek jest e-book 365 dni Grażynki. O ile producenci filmowi dostrzegli w twórczości Blanki Lipińskiej potencjał na film, o tyle Biarda dostrzegł w popularnych erotykach potencjał na parodię. To doskonała pozycja dla tych, którzy lubią pośmiać się podczas czytania.

Główną bohaterką powieści jest tytułowa Grażynka. Kobieta w swoje urodziny udaje się do kina na ekranizację ulubionej książki – 365 dni. Film wciąga ją do tego stopnia, że sama Grażynka staje się jego główną postacią. Trochę się jednak różni od pierwotnej bohaterki – Laury. Ma kilkanaście kilogramów nadwagi, a niedoskonałości maskuje ciętym językiem. Chwile, które przeżyje z Massimo, zapamięta do końca życia – podobnie jak czytelnicy, którzy nie będą mogli powstrzymać się od śmiechu.

Korepetytor – Joanna Balicka

KorepetytorJoanna Balicka to polska autorka gorących romansów, która swoją przygodę z pisaniem zaczęła na Wattpadzie. Seria Miss Independent zyskała wielu miłośników i dała autorce rozgłos. Balicka nieustannie pracuje nad nowymi powieściami, pełnymi emocji, miłości i pasji. Jednym z jej najnowszych e-bookowych romansów jest Korepetytor – pierwsza część z cyklu Reguły pożądania. Opowieść ta z pewnością zadowoli fanów historii o zakazanych związkach.

Główna bohaterka – Izabela – ma dziewiętnaście lat, a intrygujący i seksowny mężczyzna, którego poznaje w sklepie z erotycznymi zabawkami, jest od niej wyraźnie starszy. Gdy pewnego razu dziewczyna spotka mężczyznę we własnym domu, jest oszołomiona. To prokurator – kolega jej ojca. Z czasem zacznie udzielać Izie korepetycji, które istotnie będą różnić się od zwyczajnych lekcji.

Jedno życzenie – Nicholas Sparks

Jedno życzenieW zestawieniu e-booków romansów, które rozgrzeją i poruszą serca, nie mogło zabraknąć choć jednej pozycji mistrza w tej dziedzinie – Nicholasa Sparksa. Jego książki wielokrotnie stawały się bestsellerami, by chwilę później przerodzić się w filmową adaptację. Najnowsza powieść pisarza – Jedno życzenie – to niezwykle wzruszająca historia miłosna, przy której czytaniu można uronić wiele łez.

Główną bohaterką książki jest Maggie Dawes – słynna nowojorska fotografka i podróżniczka. Miłość do robienia zdjęć zaszczepił w niej dawno temu pewien chłopak, Bryce – pierwsza miłość Maggie. Po latach pracy i dziesiątkach podróży życie kobiety wywraca się do góry nogami. Dowiaduje się ona, że nie zostało jej wiele czasu na tym świecie. Wówczas chciałaby spełnić tylko jedno tytułowe życzenie…

Jeżeli jesteście ciekawi, w czym tkwi fenomen książek Nicholasa Sparksa, i chcecie dowiedzieć się, jakie inne jego pozycje są warte uwagi, przeczytajcie artykuł Filmy na podstawie książek Nicholasa Sparksa – które warto przeczytać i w czym tkwi ich fenomen.

Kategorie: