Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

To już 27. finał WOŚP. Tym razem Orkiestra zagra dla małych dzieci. Z zebranych środków ma zostać zakupiony sprzęt medyczny do szpitali dziecięcych. Zachęcamy, byście przyłączyli się razem z nami do zbiórki na ten cel. Jak rok temu, mamy dla Was audiobooki z autografami autorów i lektorów. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje już ruszyły, tymczasem przedstawiamy Wam wystawione produkty.

1. Sekretne życie drzew

https://charytatywni.allegro.pl/audiobook-sekretne-zycie-drzew-z-autografem-i8572438

Podpisany przez autora, Petera Wohllebena, audiobook Sekretne życie drzew.

Audiobook, który zachwyci nie tylko miłośników przyrody! To jedna z najpopularniejszych książek ostatnich lat, czytana wspaniałym głosem Stanisława Biczyski.

 

2. Inwazja

https://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-inwazja-z-autografem-i8592982

Debiutancka powieść sensacyjna Wojtka Miłoszewskiego. Trzyma w napięciu do ostatniej chwili! Do wylicytowania audiobook Inwazja z autografem Janusza Chabiora, lektora oraz aktora znanego m.in. z filmów Wołyń i Służby specjalne.

 

3. Co to znaczy

https://charytatywni.allegro.pl/audiobook-co-to-znaczy-z-autografem-i8571418

Ciepłe i wesołe historyjki o Bartusiu i jego rodzinie. Audiobook Co to znaczy z autografem autora, Grzegorza Kasdepke, przypadnie do gustu dzieciom w wieku wczesnoszkolnym. W środku znajdują się dwie płyty z nagraniami.

 

4. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

https://charytatywni.allegro.pl/emi-i-tajny-klub-superdziewczyn-cd-z-autografem-i8572711

Emi to bohaterka uwielbiana przez dziewczynki 6+! Do wylicytowania pakiet aż 6 audiobooków z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn z autografami autorki, Agnieszki Mielech, oraz lektorki, Joanny Pach-Żbikowskiej.

 

5. Tarantula, Klops i Herkules

https://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-tarantula-z-autografem-i8593795

Opowieść, którą pokochają dzieci w wieku 10+. Do wylicytowania audiobook z autografem Joanny Olech, znanej graficzki i autorki książek dla dzieci i młodzieży.

 

 

6. Kwestja krwi

https://charytatywni.allegro.pl/audiobook-kwestja-krwi-z-autografem-i8572576

Aukcja dla fanów Marcina Wrońskiego, autora znakomitych kryminałów o komisarzu Zydze Maciejewskim! Do wylicytowania audiobook Kwestja krwi z autografem autora.

 

7. Czas Herkulesów

https://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-czas-herkulesow-z-autografem-i8592835

Dla wielbicieli kryminałów i nie tylko. Znakomity audiobook Czas Herkulesów z autografem autora, Marcina Wrońskiego, oraz Tomasza Sobczakalektora i aktora znanego m.in. z filmów Dzień świra czy Król życia.

 

8. Ani słowa prawdy

https://charytatywni.allegro.pl/audiobook-ani-slowa-prawdy-z-autografem-i8572531

Wyjątkowa aukcja, w ramach której można wylicytować audiobook popularnego twórcy fantastyki, Jacka Piekary. Płytę Ani słowa prawdy opatrzył swoim autografem Kazimierz Kaczor, lektor książki, a także wybitny aktor.

 

9. Regulamin tłoczni win

https://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-regulamin-tloczni-win-z-autografem-i8592913

Wyjątkowa aukcja, w ramach której do wylicytowania jest audiobook Regulamin tłoczni win Johna Irvinga. Swoim podpisem opatrzył go lektor Marcin Popczyński.

 

10. Poppy Pym

https://aukcje.wosp.org.pl/audiobook-poppy-pym-z-autografem-i8593531

Opowieść o Poppy Pym, niezwykłej dziewczynce, która wychowywała się w cyrku. Do wylicytowania audiobook z autografem lektorki, Joanny Pach-Źbikowskiej.

 

11. Ja, Inkwizytor

https://aukcje.wosp.org.pl/ja-inkwizytor-cd-z-autografem-i8593741

Gratka dla fanów fantastyki. Do wylicytowania pakiet 3 audiobooków Jacka Piekary Ja, Inkwizytor z autografem ilustratora serii, Tomasza Larka. W skład pakietu wchodzą powieści: Wieże do nieba, Dotyk zła, Bicz boży.