Facebook - konwersja
Najlepsze audiobooki do samochodu. Nasz subiektywny poradnik
Blog - baner - Najlepsze audiobooki do samochodu. Nasz subiektywny poradnik

Jazda samochodem może być nużąca – te same przeboje w radiu i znane widoki za oknem. Sposobem na urozmaicenie podróży dalszych, ale też bliższych są audiobooki. To nie tylko propozycja dla osób, które nie mają czasu na czytanie lub nie lubią tradycyjnych książek. Wybierając którąś z naszych propozycji, każdy znajdzie słuchowisko dla siebie. Zobacz subiektywny poradnik!

Jak planujecie spędzić nadchodzącą majówkę? Niezależnie, czy planujecie dłuższy wyjazd, czy całkiem krótką wycieczkę, będzie to idealna okazja, żeby przekonać się do książek w wersji audio!

Audiobooki zyskują na popularności, głównie ze względu na to, że można je odsłuchiwać wszędzie. Dzięki temu, że nadają się do odtwarzania nawet w aucie, Ty masz szansę nadrobić czytelnicze zaległości. A co ciekawego warto przesłuchać?

Teściowe muszą zniknąćTeściowe muszą zniknąć

Zwariowana komedia Alka Rogozińskiego, w której dwie teściowe muszą zjednoczyć siły, aby pomóc swoim dzieciom. Młode małżeństwo wpada w nie lada tarapaty, gdy jedno z nich zostaje porwane, a drugiemu ciąży zarzut morderstwa. Matczyny instynkt każe pomóc, ale jak można grać w jednej drużynie, kiedy spotykają się dwa zupełnie różne charaktery? Bogobojna Kazimiera i wyzwolona Maja – główne bohaterki audiobooka czytanego przez Anetę Todorczuk umilą Ci godziny spędzone za kierownicą.

Kolory Zła. CzerńKolory zła. Czerń

To już druga część serii stworzonej przez Małgorzatę Oliwię Sobczak. W Kolory zła. Czerń autorka ponownie podejmuje wątek prokuratora Bilskiego, który tym razem przebywa nie na sądowej wokandzie w Trójmieście, lecz cierpi z powodu degradacji na Kartuzach. Czy tamtejsze sprawy są mniej ważne i nie dadzą mu pola do popisu? Wszystko stanie do góry nogami, gdy młoda prawniczka Ania przyjedzie na Kartuzy, podążając za tropami zebranymi w śledztwie w sprawie zaginione nastolatki.

Joga śmiechuJoga śmiechu

Dobry humor nie zawsze przychodzi sam, a na szczęście trzeba pracować latami. W swojej książce Jakub B. Bączek opisał drogę do osiągnięcia harmonii i zadowolenia z życia, a także osiągnięcia stabilizacji finansowej. Autor wie, o czym mówi, ponieważ opowiada o swoich własnych doświadczeniach. W czytanym przez siebie audiobooku przedstawia kilka sposobów na to, aby poprawić jakość swojego życia. To motywacyjne słuchowisko świetnie nadaje się do odtwarzania, gdy akurat stoisz w długim korku, jedziesz do pracy w poniedziałkowy poranek lub po prostu lubisz wartościowo wykorzystywać każdą minutę wolnego czasu.

Chiny 5.0Chiny 5.0. Jak powstaje cyfrowa dyktatura

Na pewno wiele osób ucieszy fakt, że ta pozycja znalazła się na audiobooku. To ponad 10 godzin fascynujących nagrań w wykonaniu lektora Bartosza Głogowskiego. Dowiesz się z nich, jak obecnie wygląda cyfrowa dyktatura i jak Chiny zyskują miano ideologicznego prekursora dzisiejszych czasów. Sztuczna inteligencja czy bazy danych to tylko niektóre z narzędzi, jakimi dysponują, aby zdeklasować Zachód w walce o przywództwo. Dzieło, którego autorem jest Kai Strittmatter będący korespondentem Süddeutsche Zeitung w Pekinie, na pewno ubogaci Twoją wiedzę o współczesnym świecie.

Próba życiaPróba życia

Dzieło K.A. Figaro znalazło się w naszym zestawieniu audiobooków idealnych do przesłuchania w samochodzie. To już trzeci tom serii Rozchwiani, która zyskała uznanie polskich czytelników. Iwona Milerska czyta opowiadanie o losach Łucji i Dymitra, którzy otrzymują od życia wskazówki i uczestniczą w idealnym podstępie. Czytelnik może mieć jednak uzasadnione obawy, czy zimny, pozbawiony uczuć oraz obsesyjnie unikający pomocy mężczyzna odnajdzie spokój. Jedno jest pewne – słuchaczom zostanie zaserwowana ogromna dawka emocji!

Ja inkwizytor. Przeklęte kobietyJa, inkwizytor. Przeklęte kobiety

Audiobook Jacka Piekary wciągnie Cię na wiele godzin! Powrót tytułowego Inkwizytora oznacza sporą dawkę emocji i przygód. Akcja rozgrywa się na Rusi, gdzie Mordimer Madderdin ma sporo do zrobienia w walce z herezją i pogaństwem. Przyjdzie mu zmierzyć się z trudnymi przeciwnikami, którzy uciekają się do wielu brutalnych podstępów. Barbarzyńska kraina kontra miłość do Boga, czy życie może potoczyć się dalej? Wszystko zależy od tego, kto zwycięży ten bezwzględny pojedynek.

Powyższe audiobooki umilą podróż samochodem Tobie i współpasażerom. Pomogą Ci efektywnie wykorzystać czas oraz uzupełnić czytelnicze braki.

 

fot. otwierająca: Business photo created by fanjianhua - www.freepik.com

Kategorie: