Facebook - konwersja

Popularni autorzy poradników – w czym tkwi ich fenomen i co warto obecnie przeczytać

Blog - baner - Popularni autorzy poradników – w czym tkwi ich fenomen i co warto obecnie przeczytać

W czym tkwi fenomen autorów popularnych poradników? Dlaczego ich książki cieszą się opiniami” „zmieniająca życie”, „otwierająca oczy”? Przede wszystkim są to eksperci łączący teorię z ogromnym doświadczeniem. Czytelnik ma pewność, że wszelkie informacje zamieszczone w książce są wiarygodne i sprawdzone w praktyce – zastosowanie ich we własnym życiu będzie miało wyłącznie pozytywne efekty. Oto 5 poradników autorów, którzy zaskarbili sobie serca czytelników. 

Daj się pokochać dziewczyno

Daj się pokochać dziewczynoKatarzyna Miller to polska psycholożka, psychoterapeutka i pisarka. Wydała już wiele bestsellerowych poradników dotyczących relacji damsko-męskich i seksualności. Jedna z tego typu pozycji to Daj się pokochać dziewczyno, opracowanawe współpracy z dziennikarką Joanną Olekszyk.

Miller jest znana z niestereotypowego podejścia i przełamywania w czytelniczkach i czytelnikach wielu barier –. Jej książki pozwalają spojrzeć na zachowania i błędy w relacjach zupełnie inaczej. Daj się pokochać dziewczyno to książka napisana lekko i zabawnie, ale przy okazji niezwykle błyskotliwie.

Życie seksualne rodziców

Życie seksualne rodzicówJuż sam fakt, że książka pochodzi z wydawnictwa Natuli, świadczy o jej jakości – oficyna słynie z publikacji jednych z najlepszych poradników dla rodziców i dzieci w Polsce. Życie seksualne rodziców Zofii i Dawida Rzepeckich oraz Natalii Fiedorczukto niezwykle potrzebny poradnik dla młodych matek i ojców, którzy po porodzie skupili się głównie na swoim małym cudzie, zapominając o własnych potrzebach.

Narodziny dziecka to czas, w którym pary często zaczynają myśleć o sobie już nie jak o partnerach życiowych i seksualnych, ale jak o rodzicach. Rodzicielstwo nie powinno być jednak równoznaczne z zaniedbaniem życia seksualnego. W książce znajduje się wiele rozwiązań związkowych problemów i kryzysów, które pomogą odbudować relacje w sypialni, a przy okazji – lepiej się zrozumieć.

Szkoda, że twoi rodzice nie przeczytali tej książki (a twoje dzieci docenią, że ją znasz)

Szkoda że Twoi rodzice nie przeczytali tej książkiW latach 80. i 90. ubiegłego wieku nie było tak dużej rodzicielskiej świadomości i tak łatwego dostępu do psychologicznej literatury dla rodziców jak współcześnie. Dzieci sprzed 30–40 lat dziś sami są już rodzicami, bardziej świadomymi nowoczesnych metod wychowania i relacji rodzic-dziecko. Na rynku zaś jest wiele poradników dla rodziców. Tylko jak wybrać ten najlepszy? Jednym z poradników, po które warto sięgnąć, jest pozycja Philippy Perry Szkoda, że twoi rodzice nie przeczytali tej książki (a twoje dzieci docenią, że ją znasz).

Brytyjska psychoterapeutka przychodzi z pomocą, gdy wychowanie dziecka staje się dla rodziców głównym źródłem stresu. Udowadnia, że poznanie siebie i świadomość swojej przeszłości mają ogromny wpływ na nasze zachowania wobec własnych pociech. Publikacja pomaga bardziej wyrozumiale podejść do rodzicielskich błędów, poradzić sobie z emocjami, ale też – co najważniejsze – wzmocnić więź z dzieckiem.

Moc przyciągania pieniądza

Moc przyciągania pieniądzaJoseph Murphy to irlandzki pisarz i pastor Nowej Myśli – ruchu duchowego, który jednoczył społeczeństwo USA w XIX wieku. Czerpał z mądrości rozmaitych nurtów filozoficznych i religii, m.in.: rzymskiej, egipskiej, chińskiej, taoistycznej czy buddyjskiej. Murphy zebrał doświadczenie podczas podróży po Indiach, by po powrocie do USA założyć nowy kościół z naukami hinduistycznymi. Pastor zasłynął głównie bestsellerowymi książkami dotykającymi tematu podświadomości. W jednym z popularniejszych poradników, Mocy przyciągania pieniądzaMurphy stara się zmienić myślenie czytelników o bogactwie.

Obudź w sobie olbrzyma

Obudź w sobie olbrzymaObudź w sobie olbrzyma Anthony’ego Robbinsa to już klasyka – ta książka odmieniła życie wielu czytelników. Autor jest znanym na całym świecie tzw. trenerem życia, pisarzem, mówcą i motywatorem. Przekazał wiele siły i mądrości zarówno czytelnikom swoich książek, jak i słuchaczom oraz widzom wystąpień na żywo, programów telewizyjnych i prezentacji dostępnych w formie nagrań mp3 i wideo. Z doradztwa i konsultacji korzystają najbardziej wpływowi ludzie na świecie, m.in. z Billem Clintonem, Sereną Williams czy Hugh Jackmanem.

Obudź w sobie olbrzyma to jedna z pierwszych książek autora, wydana w 1991 roku. Publikacja do dziś cieszy się sporym zainteresowaniem czytelników. Pozwala lepiej zrozumieć siebie, prowadzić bardziej świadome i wydajne życie, a także osiągnąć upragniony sukces. Jednak by to osiągnąć, nie wystarczy tylko przeczytać tę książkę. Kluczem jest wdrożenie w życie praktyk i przesłania, które przekazuje w poradniku Robbins.

Kategorie: