Facebook - konwersja
Przeczytaj fragment najnowszej powieści Marcela Mossa!
Blog - baner - Przeczytaj fragment najnowszej powieści Marcela Mossa!

To nie tylko opowieść o zaginięciach, ale przede wszystkim o ludziach, którzy przeżywają koszmar, bo utracili ukochane osoby. Szokujący thriller autora NIE WIESZ WSZYSTKIEGO! Przeczytaj fragment najnowszej powieści Marcela Mossa, "Utraceni".

Marcel Moss, do tej pory znany czytelnikom z mrocznych thrillerów psychologicznych, tym razem postanowił wziąć na warsztat kryminał. W książce nie zabraknie śledztwa, tajemnic i porachunków gangów narkotykowych. Spodoba się wszystkim miłośnikom jego dotychczasowej twórczości oraz fanom kryminałów.

UtraceniW tajemniczych okolicznościach znika syn kontrowersyjnego działacza społecznego Ryszarda Hajduka. Mężczyzna podejrzewa, że zaginięcie chłopaka może mieć związek z tragicznymi w skutkach zamieszkami podczas Strajku Kobiet. Gdy policyjne śledztwo nie przynosi efektów, zrozpaczony Hajduk wynajmuje Agencję Poszukiwań Osób Zaginionych "Czekam". Jej właściciel, Ignacy "Igi" Sznyder, razem ze skompromitowaną dziennikarką śledczą Sandrą Milton próbują odkryć prawdę na temat zniknięcia 17-letniego Sebastiana.

Igi i Sandra, którzy kilka lat wcześniej sami utracili ukochane osoby, stopniowo odkrywają przerażającą prawdę i zostają zmuszeni do skonfrontowania się z własną przeszłością. Ta okazuje się zaś gorsza niż największe kłamstwo...

Książki Marcela Mossa podbijają listy bestsellerów i prowokują do gorących dyskusji na ważne tematy społeczne, takie jak przemoc fizyczna i psychiczna, hejt w Internecie czy samotność i anonimowość w sieci.

Tak oceniają powieść "Utraceni" czytelnicy serwisu lubimyczytac.pl:

Czy wrócę do Mossa? Tak! Czy książka mi się podobała? Tak! Czy zakończenie mnie zaszokowało? Tak!! (...) Pozytywni (choć ciężko doświadczeni) bohaterowie, przemyślana fabuła i nieszablonowa historia. Dla mnie sztos! Panie Moss ja już poproszę kolejną Pana książkę!
~ kasiulla1

Gdy tylko przeczytałam pierwsze kilkadziesiąt stron, od razu (…) skojarzyły mi się ze (świetnymi) powieściami Chrisa Cartera. Czy mamy swój odpowiednik w postaci Mossa? Być może. Mam nadzieję, że przekonam się o tym w kolejnej części.
~ Aleksandra

Następna książka Mossa - następny sztos!!! Książka trzyma w napięciu do samego końca, czekam na kolejną część.
~ Monika

Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy autor podoła kryminalnej zagadce, to rozwiewam wasze wątpliwości - jestem jak najbardziej na tak i czekam na więcej.
~ Monika

W swojej twórczości Marcel Moss skupia się nie tylko na aktualnych problemach społecznych, ale też nierzadko przemyca własne spostrzeżenia na temat otaczającej nas rzeczywistości. Nieobce są mu zjawiska hejtu i prześladowania w internecie. Sam padł ich ofiarą, dlatego postanowił zbudować na nich fabułę bestsellerowej Trylogii Hejterskiej, by uświadomić odbiorcom, jak łatwo jest przekroczyć cienką linię odgradzającą zawiść od obsesji. Dotyka też tematów tabu, o których ludzie rzadko mówią na głos. Jeśli już, to wolą się nimi podzielić anonimowo.

Marcell Moss Utraceni Statystyki

Jego książki często powstają na podstawie jego życia i obserwacji otoczenia. Za ich pomocą rozlicza się z przeszłością, która przez lata nie dawała mu spokoju. Został pozostawiony z traumą, którą postanowił wyleczyć za pomocą literatury.

MArcell Moss Utraceni Statystyki

Marcel Moss prowadzi na Facebooku i Instagramie profil Zwierzenie, który łącznie śledzi ponad 190 tys. osób. Zwierzyły mu się już anonimowo tysiące Polaków. Odbiorcami profilu jest głównie młodzież, która chętnie dzieli się z autorem swoimi problemami. To im Moss zadedykował bestsellerową powieść Nie wiesz wszystkiego, w której poruszany jest problem depresji i samobójstw wśród nastolatków.

Autor oparł też fabułę na własnych przeżyciach z okresu gimnazjum.

 

PRZECZYTAJ DARMOWY FRAGMENT: kliknij i pobierz fragment powieści "Utraceni"

Kategorie: