Facebook - konwersja
Słucham, recenzuję – pierwszy podcast Virtualo!
Blog - baner - Słucham, recenzuję – pierwszy podcast Virtualo!

Jesteście ciekawi, które książki warto przeczytać? Wahacie się, czy zacząć swoją przygodę z audiobookami? A może jesteście fanami podcastów i szukacie recenzji? To wszystko i wiele więcej znajdziecie w naszym podcaście, który znajdziecie na Youtube, Spotify i innych platformach podcastowych. Zachęcamy do słuchania – pierwszy odcinek poniżej!

Z początkiem lutego startujemy z nowym podcastowym projektem, który – mamy nadzieję – przypadnie Wam do gustu. Opowiadać o audiobookach, które warto znać, będzie Rafał Hetman z bloga Czytam, recenzuję: Odkąd uruchomiłem swój podcast z rozmowami o książkach, wielu czytelników i czytelniczek zaczęło do mnie pisać, że oprócz rozmów z autorami i autorkami, regularnie słucha podcastów. Dlatego cieszę się, że teraz razem z Virtualo mogę tworzyć podcast poświęcony wyłącznie audiobookom i zachęcać do słuchania dobrych i ciekawych książek.

W podcaście Słucham, recenzuję usłyszycie nie tylko recenzje książek, lecz także ciekawostki o autorach, książkach i filmach. Poznacie bliżej lektorów, zdobędziecie kody rabatowe do Virtualo i będziecie mogli wziąć udział w konkursach! Kolejne odcinki podcastu będą pojawiać się co tydzień w czwartek na kanale You Tube Virtualo, na Spotify, a także na innych platformach podcastowych.

Zachęcamy Was do kontaktu z nami i z prowadzącym, Rafałem Hetmanem. Podzielcie się opinią o podcaście i dajcie znać, o jakiej książce chcielibyście posłuchać w kolejnych odcinkach. Swoje wiadomości przesyłajcie do Virtualo za pośrednictwem Facebooka.

 
 
 
Rafał Hetman, bloger i reporter. Od 2013 roku prowadzi blog o literaturze faktu CzytamRecenzuje.pl, kanał na YouTube, a także swój podcast, gdzie rozmawia z pisarzami. Jako reporter publikował w m.in. "Gazecie Wyborczej" i magazynie "Chidusz".