Facebook - konwersja
Wesprzyj z nami WOŚP!
Blog - baner - Wesprzyj z nami WOŚP!

Już 12 stycznia 2020 roku po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbywa się pod hasłem Wiatr w żagle dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Przez całą niedzielę wolontariusze w Polsce i na świecie będą zbierać do puszek pieniądze na kosztowny sprzęt medyczny ratujący dzieci. Jak co roku, Virtualo przyłączyło się do akcji! Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

By wesprzeć WOŚP, przekazaliśmy na aukcję książki papierowe i audiobooki z podpisami ich twórców. Za pośrednictwem Allegro wystartowały licytacje, w których można zdobyć 16 unikatowych egzemplarzy książek. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Poniżej krótki przegląd naszych aukcji.

Listy zza grobu Remigiusz Mróz

To niekwestionowany faworyt naszych licytacji. Pamiętacie nasz ubiegłoroczny wywiad z Remigiuszem Mrozem? Właśnie wtedy autor podpisał papierowy egzemplarz swojej powieści, który teraz przekazujemy na aukcję. To dobra okazja, by zdobyć pierwszą część serii o Sewerynie i Kai, ponieważ już na 29 stycznia autor zapowiedział premierę kolejnego tomu – Głosy z zaświatów.

Noc, kiedy umarła Jenny Blackhurst

Pamiętacie autorkę bestsellerowego thrillera psychologicznego Czarownice nie płoną? Na naszej aukcji znajdziecie najnowszą powieść Jenny Blackhurst z jej autografem! Autorka, podczas wizyty w Polsce, udzieliła wywiadu Virtualo, w którym opowiedziała o swoich inspiracjach i początkach literackiej drogi. A już w tym roku nowa powieść Jenny Blackhurst!

Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko Tom Phillips

Redaktor serwisu Fullfact i tropiciel fake newsów w swojej pierwszej książce z humorem opowiada o największych porażkach ludzkości. Jesteście ciekawi, co nam, ludziom, poszło nie tak? Weźcie udział w licytacji egzemplarza książki z autografem Toma Phillipsa! A dla tych, którzy chcą poznać prawdę o powielanych w internecie fałszywych informacjach, mamy dobrą wiadomość: już w marcu ukaże się druga książka autora, w której mierzy się on z fake newsami.

Akademia Pana Kleksa Jan Brzechwa

W naszych licytacjach na rzecz WOŚP mamy też dla Was audiobook CD, czytany przez samego Piotra Fronczewskiego! Lektura szkolna, z którą zapoznają się kolejne pokolenia, to wspaniała pamiątka. Tym bardziej, że… płytę podpisał lektor Piotr Fronczewski!

Audiobooki z autografami bestsellerowych autorów

Wśród wystawionych przedmiotów mamy też kilka audiobooków najpopularniejszych autorów – oczywiście każdy z nich opatrzony autografem. Wybierajcie spośród następujących audiobooków CD: Kwestja krwi Marcna Wrońskiego, Policjanci Katarzyny Puzyńskiej, Pozwól mi wrócić B.A. Paris, sekretne życie drzew Petera Wohlebena czy Jaga Katarzyny Bereniki Miszczuk.

Baśniobór Brandona Mulla

Autor uwielbianej przez małych i dużych fantastycznej serii Baśniobór odwiedził w ubiegłym roku Polskę. Podczas spotkania autorskiego podpisał swoje audiobooki CD. Na naszych aukcjach znajdziecie poszczególne części cyklu, m.in. Tajemnice smoczego azylu czy Klucze do więzienia demonów.

Trzymamy kciuki, by udało Wam się wylicytować wymarzone książki z autografami. Oto wszystkie aukcje na WOŚP Virtualo.