Facebook - konwersja
Zakochane książki. 5 nowości na Walentynki poleca Wydawnictwo Kobiece
Blog - baner - Zakochane książki. 5 nowości na Walentynki poleca Wydawnictwo Kobiece

Z okazji zbliżającego się 14 lutego i święta zakochanych przygotowaliśmy wraz z Wydawnictwem Kobiecym zestawienie książek o miłości - takiej gorącej i pełnej pasji, tej romantycznej i czasem nieśmiałej, a także szalonej i trafiającej nas z zaskoczenia. I uwaga, będą to same świeżutkie nowości! Zobaczcie sami!

Niegrzeczna miłośćNiegrzeczna miłośćpremiera 10 lutego

Zbiór gorących opowiadań od Niegrzecznych Książek, a w nim: tajemniczy nieznajomi, niespodziewane spotkania, namiętności warte grzechu i ekscytujące prezenty. Autorzy tacy jak Vi Keeland, Ludka Skrzydlewska, Alicja Skirgajłło czy Nana Bekher to gwarancja emocji większych niż na najbardziej wyczekiwanej randce!

Klub książki. BromanceKlub książki. Bromance. Tom 1premiera 10 lutego

Pierwsza zasada klubu książki: nie rozmawiasz o klubie książki. Szczególnie, gdy jesteś facetem próbującym uratować małżeństwo dzięki literackim romansom. Gavin wie, że jego związek wisi na włosku i zrobi wszystko, aby odzyskać zaufanie żony. Czy książki rzeczywiście mu w tym pomogą? 

Valeria w lustrze. Valeria. Tom 2  - premiera 20 stycznia

Okładka książki Valeria w lustrze. Valeria. Tom 2

Kontynuacja hiszpańskiego hitu „W butach Valerii”, w którym najbardziej liczy się kobieca przyjaźń. Valeria jest w emocjonalnym kołowrotku – właśnie wydała książkę i rozwodzi się z mężem. Zazwyczaj ma wsparcie w przyjaciółkach, jednak każda z nich także zmaga się z życiowym huraganem. Czy siła kobiet zwycięży wszelkie przeciwności losu? 

Zamruczę ciZamruczę cipremiera 27 stycznia

Zabawna historia pomyłek, w której nie tylko nieszczęścia chodzą parami! Gdy czarny kot przebiega ci drogę, możesz spodziewać się pecha. Gdy czarny kot kończy swój ostatni żywot pod kołami twojego samochodu – spodziewaj się lawiny niespodzianek od losu! Przekonaj się o tym z Paulą, bohaterką romantycznej historii, która rozbawi cię do łez! 

Przypadkowy narzeczonyPrzypadkowy narzeczony. Cztery wesela. Tom 1premiera 10 lutego

Pierwszą fatalną decyzją Megan było ukrycie prawdy przed rodziną o zakończeniu związku. Drugą – przekonywaniu bliskich, że wszystko jest porządku i planowaniu ślubu tak, jakby nic się nie stało. Trzecią – nadmierna ilość alkoholu na pokładzie samolotu w drodze na własny ślub, który się nie odbędzie. Jednak przypadkowo poznany pasażer może odczarować jej los.

 

Kategorie: